DEsktopgate Uzak Masaüstü Bağlantısı ile Canlı Ekran Takibi

adal

Üyecik
Katılım
13 Şbt 2013
Mesajlar
4
Beğeniler
0
Yaş
33
#1
DesktopGate en gelişmiş ve kullanımı en kolay SQL Server üzerinde çalışan canlı monitör izleme yazılımıdır.
Canlı izlemenin yanı sıra geçmişe dönük raporlama,aktivite raporları,ekran görüntülerini kullanıcıya sezdirmeden yapabilme,bunun yanı sıra anlık ileti,ağa bağlı tüm bilgisayarlara toplu mesaj gönderebilme,dosya transferi,canlı bağlantı esnasında bilgisayara müdahale edebilme özelliklerine sahiptir.

Uzak monitör izleme için kullanılabilecek en gelişmiş ve en profesyonel yazılım olarak DesktopGate diyebilirim.O kadar ileri gitmişler ki ,aynı anda sınırsız monitörü canlı görüntüleyip kimseye sezdirmeden tüm hareketleri loglayabiliyorsunuz.Ek olarak geçmiş faaliyetleride raporlayabiliyor.Dosya aktarma ya da aktarılan dosyalara ulaşabilme imkanı sağlıyor.IT departmanına yetki verildiği takdirde mükemmel bir zaman tasarrufuda sağlanabilir.

DesktopGate client'lar artık internete bağlı olmadıkları zamanki bilgileri de bağlantı anında DesktopGate sunucusuna iletiyor ve bu olaylar sonradan raporlanabiliyor.

Yavaş windows xp makinalarda uzak masaüstü bağlantısı kopma sorunu düzeltildi.

Akıllı güncelleme eklendi. Artık yeni versiyon DesktopGate kurmak için 100 PCyi tek tek kurulum yapmanıza gerek yok. Server modülünü kurmanız yeterli. DesktopGate server, kendisine bağlanan eski versiyon client ve admin modüllerini otomatik güncelleyebiliyor.

Envanter raporu eklendi. Artık DesktopGate ağınızda kimin bilgisayarında hangi donanım olduğunu tek tuşla raporlayabilirsiniz.
 

Benzer konular

Top