1. ÇeReZFoRuM - yeni katılımcılar ve yöneticiler...
  Kendisi dışında 5 katılımcı ve kurallara uyan üye (sürekli devam eden) kazandıranlar ADMİN veya ADMİNE yetkisiyle forum yönetim kadrosunda yer alabilir. Amaç forumda hareketlilik sağlamaktır...Duyuru 31 Mart'a kadar geçerlidir.

Devlet Başkanı Kimseye Acımadı

Konusu 'Güncel Haberler' forumundadır ve Papatya tarafından 20 Eylül 2012 başlatılmıştır.

 1. Papatya

  Papatya MEN SEBETE NEBETE... Süper Moderatör

  Katılım:
  6 Ağustos 2012
  Mesajlar:
  17.118
  Beğenileri:
  6.455
  Ödül Puanları:
  11.080
  Cinsiyet:
  Kadın
  Yer:
  Seattle.
  Banka:
  128 ÇTL


  Gürcistan Devlet Başkanı Mikhail Saakashvili bir cezaevinde istismarı gösteren videoların yayımlanması üzerine gerçekleştirilen protestoların ardından ülkedeki tüm cezaevi personelini açığa aldı.

  POLİSLER GÖREVLENDİRİLECEK

  Açığa çıkan videolarda gardiyanların tutukluları kötü biçimde dövdükleri ve süpürge sapıyla cinsel tacizde bulundukları açıkça gösteriliyor. Ulusal televizyonda canlı yayında açıklamalarda bulunan Saakashvili tüm hapishanelerde polisleri görevlendireceklerini söyledi.

  Tutuklu yakınları işkence ve istirmarların yaşandığı cezaevini işgal etmeye çalıştı. İktidar partisi videonun muhalefet partisi tarafından yaklaşan seçimler öncesinde halkın hükümete güvenini sarsmak üzere düzenlendiğini iddia etti.

  Bbc Tiblis muhabiri Damien McGuinness, muhalifler için görüntülerin yetkililerin suça karşı tavrının fazlasıyla ağır ve kabul edilemez boyutlara ulaştığının kanıtı olduğunu söylüyor.

   

Sayfayı Paylaş