1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

diğer pclere bağlanma

Konusu 'Soru/Cevap - Öneri, İstek, Şikayet' forumundadır ve remixci tarafından 10 Mayıs 2010 başlatılmıştır.

1. remixci

remixci Üyecik

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    20
    Banka:
    0 ÇTL
    bilgisayarıma dagıtıcı aldım internet için kmşu bizden internet kablosu çekti bnde eski bilgisayarıma kablo çektim 3 bilgisayarda internet oldu.Mesela kendi bilgisayarıma akınsoft v.b internet cafelerdeki gibi program yüklesem o programın aynısını diğer bilgisayarlarada yüklesem internet cafelerdeki bağlantı olurmu o bilgisayarları ben yönetebilirmiyim.Yardımlarınızı bekliyorum!

2. YoRuMSuZ
    Avare

YoRuMSuZ Biz işimize bakalım!

Beğenileri:
    7.354
    Ödül Puanları:
    11.330
    Banka:
    8.771 ÇTL
    Bildiğim kadarı ile internet kafeler bilgisayarlar arası iletişim için ayrı bir arabirim programı kullanıyorlar. Evinizde elbette ağ kurabilirsiniz bunun için ethernet kartları var ancak istediğiniz uzaktaki herhangi bir bilgisayara bağlanmaksa bunun için de programlar var. Kullanışlı olanlardan birini download kısmına eklemiştim. Bu tür programlar ile karşı bilgisayar ekranını görebilir sanki kendi bilgisayarınızmış gibi gezebilirsiniz.

Ancak bu bğalantıya karşı tarafın izin vermesi ve aynı programın karşı makinede de yüklü olması gerekir. Bu tür bağlantılar için aynı ortam gerekmiyor internet bağlantınızın olması durumunda dünyanın herhangi bir bilgisayara ulaşabilir ekranın 24 bit renk ile görebilirsiniz.

3. CAYİT

CAYİT Katılımcı

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    630
    Meslek:
    MONTAJ
    Yer:
    İSTANBUL
    Banka:
    0 ÇTL
    teamviewer programlı ile yapabilirsin istediğini fakat öbürkü bilgisayarlardada yüklü olması gerek.

Sayfayı Paylaş