diğer pclere bağlanma

Katılım
10 Mrt 2010
Mesajlar
5
Beğeniler
0
Yaş
33
#1
bilgisayarıma dagıtıcı aldım internet için kmşu bizden internet kablosu çekti bnde eski bilgisayarıma kablo çektim 3 bilgisayarda internet oldu.Mesela kendi bilgisayarıma akınsoft v.b internet cafelerdeki gibi program yüklesem o programın aynısını diğer bilgisayarlarada yüklesem internet cafelerdeki bağlantı olurmu o bilgisayarları ben yönetebilirmiyim.Yardımlarınızı bekliyorum!
 
Katılım
7 Hzr 2006
Mesajlar
36,716
Beğeniler
8,968
Takım
GALATASARAY
#2
Bildiğim kadarı ile internet kafeler bilgisayarlar arası iletişim için ayrı bir arabirim programı kullanıyorlar. Evinizde elbette ağ kurabilirsiniz bunun için ethernet kartları var ancak istediğiniz uzaktaki herhangi bir bilgisayara bağlanmaksa bunun için de programlar var. Kullanışlı olanlardan birini download kısmına eklemiştim. Bu tür programlar ile karşı bilgisayar ekranını görebilir sanki kendi bilgisayarınızmış gibi gezebilirsiniz.

Ancak bu bğalantıya karşı tarafın izin vermesi ve aynı programın karşı makinede de yüklü olması gerekir. Bu tür bağlantılar için aynı ortam gerekmiyor internet bağlantınızın olması durumunda dünyanın herhangi bir bilgisayara ulaşabilir ekranın 24 bit renk ile görebilirsiniz.
 
Top