Dijital Zaman Uygulaması

Durum
Konu mesaj gönderimine kapalı.
Katılım
7 Hzr 2006
Mesajlar
36,718
Beğeniler
8,981
Takım
GALATASARAY
#1
Hayata renk katan Tablet ve akıllı telefonlar, gazete yayıncılığına da yeni bir heyecan getiriyor. Dijital Zaman uygulaması ile gazetenizdeki haberlerin videosuna, filmlerin fragmanlarına anında ulaşabileceksiniz.

Uygulamanın Kullanımı:

Dijital Zaman uygulamasını internete bağlı cihazınıza App Store'dan ücretsiz olarak indiriniz.
Cihazınızın kamerasını, gazetenizde Dijital Zaman işareti bulunan haber veya fotoğrafa tutunuz.
Ekranınızda belirecek haber videosunu artık izleyebilirsiniz.

App Store ve Android Market'ten indirilen "Dijital Zaman" sayesinde, gazetenizdeki haberleri, film fragmanlarını görüntülü olarak izleyebilir, yayınlanan reklamları video formatında seyredebilirsiniz. Uygulamayı çalıştırdığınız telefon ve tabletlerinizi, üzerinde "DZ ikonu"bulunan haber ya da fotoğraflara tuttuğunuzda, okuduğunuz metnin görüntülerine de anında ulaşacaksınız. Videonun üzerine çift tıkladığınızda mobil cihazınızı gazetenizden ayırıp haberinizi izleyebileceksiniz.

Dijital Zaman, resim tanıma özelliği sayesinde hayatınızı da renklendirecek. Beğendiğiniz bir manzarayı ya da çocuğunuzun fotoğrafını "hareketlendirerek" sevdiklerinize gönderme imkanı da sağlayacak. Bunun için yapmanız gereken tek şey, seçtiğiniz fotoğrafı, belirleyeceğiniz görüntü veya slayt ile Dijital Zaman’da örtüştürmek.

Not: Bu uygulama geçerliliğini yitirmiştir...
 
Durum
Konu mesaj gönderimine kapalı.

Benzer konular

Top