DİKKAT 18 YAŞ ALTI İÇİN SAKINCALIDIR(lanet olsun size)

Hazangülü

Forum Onuru
Katılım
7 Hzr 2006
Mesajlar
10,281
Beğeniler
126
#1
Ben yaşamak istiyordum. Ben daha çocuktum. Neden yaptınız bunu bana.."
.
.
Arabamdan indim. Ağaçlık alana doğru yürüyorum. Yürürken çimenlerin uzunluğundan ayakkabılarımı göremiyorum. Ormanın en kuytu yerine, içimde anlam veremediğim, yüreğimi karanlıklar içinde bırakan bir kederle yürüyorum. Olay yerini koruma altıma alan polisler beni görüp selam verdikten sonra, hemen arkasını dönüp, eliyle gözyaşlarını silmeye çalışıyor. Biraz ileride Adli Tıp Savcısı ve Ağır Suçlar Amiri ve Adli Tıp Doktoru duruyor. Daktilo çıkarıldı yazılmaya başlandı.
2005 günü x Eyaleti x şehrinde x koruluğunda 4 yaşlarında bir kız çocuğunun cesedinin bulunduğunun bildirilmesi üzerine olay mahalline gelindi. Olay mahallinde Adli Tıp Savcısı M.S Operatör Doktor mis C.V ve Eyalet Emniyet Müdürü U.H ve Kriminal Uzman C.A eşliğinde inceleme başlatıldı.
.
.
Emniyet Müdürü; U.H.
"Yapmış olduğumuz tetkikte cesedin, x caddesi no 22 noda oturan A.S. isminde bir kız çocuğuna ait olduğunu, biraz ileride bulunan evinin önünden kendi rızası ile alınarak, koruluk kenarına götürüldüğünü tespit ettik. Olay yerinde bir adet X marka yarısı yenmiş çikolata bulundu. Suçun işlendiği yol güzergahında yaptığımız araştırmada, yeşillik alanda sanığa ait olan tek ayak izi bulunmakta ve bu da çocuğun yeşil alana kadar istekli yeşil alanda ise kucakta zorla getirildiğini doğrulamaktadır." (ağlamaklı bir ses tonu ile) gördüğüm bu vahşete yaşım gereği dayanamıyorum. İlgili geniş raporu makamımda yazıp göndereceğim.
.
.
Kriminal Uzman; C.A
"olay yerinde yeşil çimenlerin üzerinde dört yaşlarında, çıplak kız bedeni vardı. Yanına yaklaştığımda sol göğsü üzerinde dört ısırık olduğu, ısırıkların üçünün çanlıyken meydana getirildiği, son ısırığın ise öldükten sonra yapıldığını tespit ettim. Bütün deliller olayın zorla yapıldığını göstermektedir. Yerde bir adet X nüfusuna kayıtlı halen X Eyaletinde ikamet eden T.H şahsın iş kimlik cüzdanı bulunmuş, sanık yakalanmış, sanık üzerinde yapılan incelemede dizlerinin çimenlerden yeşil renkte olduğu, diş izlerinin röntgende çekilerek yapılan işlemden sonra ceset üzerindeki izlerle aynı olduğu tespit edilmiş ve sonunda sanık suçunu, ceza indiriminden yararlanmak için itiraf etmiştir.
.
.
Adli Tıp Doktoru Mis C.V
makdulenin ensesinde morluk olduğu, ensesinden tutularak, olay yerine zorla getirildiği, dört yaşındaki küçük kıza hunharca tecavüz edildiği, küçük kızın cinsel organının ve midesinin sanığın cinsel organı tarafından parçalandığı, henüz daha canlıyken organlarındaki parçalanmadan dolayı yoğun miktarda kanamanın başladığı, cinsel organının açıkta olduğu ve kapanmadığı görüldü. Bu da kızın öldükten sonra da tecavüze devam edildiğini göstermektedir. (ağlayarak) Olayla ilgili detayları ekte sunacağım.
.
.
Olay yerine polisler tarafından getirilen sanığın ön ifadesi;
"Ben evde bilgisayarımda gelen maillerimi kontrol ediyordum. Bir mailde "EN GÜZEL ÇOCUK PORNO SİTELERİ BURADA. TIKLAYINIZ" yazıyordu. Açtım baktım küçük yaşta kız çocuklarının çıplak fotoğrafları vardı. ve tahrik oldum. Evimin önünde oynayan 4 Yaşındaki A.S isimli kızı kandırarak koruluğa götürdüm ve orada tecavüz ettim. Öldüğünü görünce kaçarak eve geldim."
.
.
Dokuz polis, bir savcı, bir kriminal uzman, bir adli doktor, çocuğun cesedini kaldırırken, onun yüzündeki meleksi ifadeye takılıp kalmıştı.
Ölüm uykusuna dalmış çocuğun gözleri, yarı açık ve acılar içinde yaşama veda etmişti. Sanki halen gülümsüyormuş gibi duran yüzü."Ben yaşamak istiyordum. Ben daha çocuktum. Neden yaptınız bunu bana.. Ne istediniz benim bedenimden.. Oyunlarım yarım kaldı" dercesine bakıyordu ve herkes ağlıyordu.
Sessizlik kurşun gibi ağırdı. Vuruyordu herkesi yüreğinden. Sessizlik çok şeyi anlatıyordu
 

Benzer konular

Top