Dikkat! Bu hafta kavrulacağız!

BeReNN

Özel Üye
Özel üye
Katılım
30 Nsn 2011
Mesajlar
12,995
Beğeniler
505
Yaş
33
Şehir
Istanbul, Turkey
#1
Bu hafta beklenen yüksek sıcaklık ve zayıf rüzgar, sıcak çarpması riskini yaz başından bu yana hiç olmadığı kadar artıracak...Marmara ve Ege'de hissedilen sıcaklık gölgede 35 ile 38 dereceye kadar çıkacak. Doğuda ise Haziran boyu ara veren yağmurlar bu hafta kuvvetlenerek taşkın riskini artıracak...

İL İL EN DETAYLI VE EN GÜNCEL HAVA DURUMU BİLGİLERİ İÇİN TIKLAYINIZ!
[video]http://www.haberturk.com/havadurumu/T%C3%BCrkiye/%C4%B0stanbul[/video]


BEŞ BÜYÜK KENTTE SON DURUM!

İstanbul'da sıcaklık 32 derece, nem düşük olsa bile, zayıf rüzgar hiç serinlik vermediğinden 35 derece hissediliyor. Ankara'da 34 derece, İzmir'de 36, Bursa ve Adana'da 34 derece. Marmara'lılar bu hafta 11 ile 16 saatleri arasında güneşin altında fazla kalmamalı.

DİKKAT! Bakan'dan hava durumu açıklaması! - Haberi için TIKLAYINIZ!

PERŞEMBE'DEN SONRA NORMALE DÖNECEK!

Perşembeden sonra sıcaklıkta normallere dönüş var. Akdeniz'de nem tekrar biraz artıyor. Hissedilen sıcaklık sahillerde 37 dereceyi buluyor.

Devlet Meteoroloji İşleri Genel Müdürü'nden çok önemli uyarı - Haberi için TIKLAYINIZ!

GÜNEYDOĞU'DA YAĞMUR VAR!

Güneydoğu'da 3 gün akşam saatlerinde yaz yağmurları bekleniyor, Diyarbakır 38 derece. Doğu Anadolu'da bu hafta öğleden sonraları Erzincan'dan, Erzurum'a kadar kuvvetli sağanak yağmur görülecek, beraberinde yıldırım tehlikesi de artıyor.

Aşırı sıcaklardan en az etkilenmek için nasıl beslenilmeli? - Haberi için TIKLAYINIZ!

KARADENİZ'DE TAŞKIN TEHLİKESİ!

Karadeniz'de Kastamonu'dan Samsun, Trabzon ve Rize'ye kadar Orta ve Doğu Karadeniz'de kuvvetli yaz yağmuru var. Yağışlar sırasında ağaç kenarlarında ve yüksek yerlerde bulunmamalı. Bazı kesimlerde taşkınlar da yaşanabilir.

HT
 
Top