1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

Dikkat! Yarın yağmur var

Konusu 'Sadece Magazin Haberleri' forumundadır ve arzum tarafından 24 Mart 2009 başlatılmıştır.

1. arzum

arzum Forum Tutkunu

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    1.130
    Meslek:
    MuHaSeBe
    Yer:
    İstanbulll
    Banka:
    10 ÇTL
    Dikkat! Yarın yağmur var
    Yurdun batı kesiminde yarın kuvvetli yağış ve lodosun etkili olacağı bildirildi.

Meteoroloji İşleri İzmir Bölge Müdürlüğü'nden yapılan yazılı açıklamaya göre, ülkenin batı bölgeleri yarından itibaren yeni bir yağışlı havanın etkisine girecek. Yarın sabah saatlerinden itibaren Marmara, Ege ve Akdeniz bölgelerinde sağanak ve gök gürültülü sağanak şeklinde gerçekleşecek yağış, öğleden sonra Batı Karadeniz ile İç Anadolu'nun kuzeybatısında Ankara ve Eskişehir çevrelerinde devam edecek.
    Dikkat! Yarın yağmur var
    Marmara'nın batısında Çanakkale, Edirne, Tekirdağ ve Kırklareli ile kıyı Ege'de İzmir, Aydın, Denizli, Muğla çevreleri ve Batı Akdeniz'de kuvvetli şekilde gerçekleşmesi beklenen yağış, perşembe günü de Marmara'nın doğusu, Ege, Akdeniz, İç Anadolu, Batı ve Orta Karadeniz, Güneydoğu Anadolu ile Doğu Anadolu Bölgesi'nin batısında etkisini gösterecek. Yağışlı hava ile yurdun çeşitli yerlerinde lodos da etkili olacak. Lodosun, yarın Marmara, Ege, Akdeniz, İç Anadolu bölgeleri ile Batı Karadeniz'de, perşembe günü ise İç Anadolu'nun doğusunda Yozgat, Sivas, Kayseri, Niğde illerinde, Doğu Akdeniz'de Adana, Kahramanmaraş, Mersin ve Hatay'da, Orta Karadeniz'in iç kesimleri Amasya, Çorum ve Tokat ile Doğu Anadolu'nun batısında Malatya, Elazığ, Erzincan illerinde etkili olması ve yer yer kısa süreli fırtına şeklinde esmesi bekleniyor.

2. dağcı

dağcı Üstat

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    1.130
    Banka:
    4 ÇTL
    mod hanım verdiğiniz bilgiler için tşklr valal iyi oldu bu haberi aldığımız :)

3. arzum

arzum Forum Tutkunu

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    1.130
    Meslek:
    MuHaSeBe
    Yer:
    İstanbulll
    Banka:
    10 ÇTL
    rica ederim efendim ne demek aslında diyorum bana bi bölüm açılsa her gün hava tahminlerimi yazsam nasıl fikir:D:D:D:P

4. Gizemli Cadi

Gizemli Cadi Forum Gururu

Beğenileri:
    24
    Ödül Puanları:
    1.880
    Meslek:
    Öğretmen diyolar bana sıradışı olsamda
    Yer:
    Cadilar FAN Klüp
    Banka:
    7 ÇTL
    Sağol teşekkürlerde benim adım ne çooook geçiyomuş öyle hava durumunda ;)

5. Hazangülü

Hazangülü Forum Onuru

Beğenileri:
    117
    Ödül Puanları:
    4.480
    Banka:
    991 ÇTL
    :)) siz yagmurdan bahsediyorsunuz biz kartopu oynuyoruz :))

Sayfayı Paylaş