1. ÇeReZFoRuM - yeni katılımcılar ve yöneticiler...
  Kendisi dışında 5 katılımcı ve kurallara uyan üye (sürekli devam eden) kazandıranlar ADMİN veya ADMİNE yetkisiyle forum yönetim kadrosunda yer alabilir. Amaç forumda hareketlilik sağlamaktır...Duyuru 31 Mart'a kadar geçerlidir.

Dilek

Konusu 'Okunası Yazılar' forumundadır ve TeBeSSüm tarafından 2 Aralık 2006 başlatılmıştır.

 1. TeBeSSüm

  TeBeSSüm Pamuk Prenses ツ Süper Moderatör

  Katılım:
  19 Eylül 2006
  Mesajlar:
  3.343
  Beğenileri:
  3.361
  Ödül Puanları:
  9.080
  Cinsiyet:
  Kadın
  Banka:
  659 ÇTL
  Günün birinde üç adam ormanda yürürlerken karşılarına büyük ve vahşi bir nehir çıktı. Ama nehrin karşı kıyısına mutlaka geçmeleri gerekiyordu. Peki bunu nasıl başaracaklardı?
  Birinci adam, dizlerinin üstüne çöktü ve Tanrıya dua etti: "Tanrım, lütfen nehrin karşı kıyısına geçebilmem için bana güç ver!"
  Tanrı ona uzun kollar ve güçlü bacaklar verdi. Böylece nehrin karşı kıyısına geçebildi. Ancak bunun icin 2 saat boyunca dalgalarla boğuştu ve neredeyse 3-4 kez boğulma tehlikesi geçirdi. Ama, başarmıştı!!!!
  Bunu gören ikinci adam da Tanrıya dua etti: "Tanrım lütfen nehrin karşı kıyısına geçebilmem için bana güç ve gerekli aracı ver!"
  Tanrı ona bir tekne verdi ve o da nehrin kariı kıyısına geçmeyi başardı, ancak birkaç kez teknenin alabora olma tehlikesiyle karşılaştı...
  Tüm bu olan bitenleri izleyen üçüncü adam, dizlerinin üstüne çöktü ve Tanrıya yalvardı: "Tanrım, lütfen nehrin karşı kıyısına geçebilmem için bana güç, araç ve zekayı ver!"
  Tanrı adamı bir kadına dönüştürdü... Kadın haritaya baktı.... Nehrin biraz yukarısına doğru yürüdü ve köpruden karşıya geçti....
   
Benzer Konular
 1. Hazangülü

  üç dilek

  Hazangülü, 29 Haziran 2007, Paylaşıldığı Yer: Fıkra
  Mesaj:
  0
  Görüntüleme:
  764
 2. wien06

  Dilek

  wien06, 24 Mart 2009, Paylaşıldığı Yer: 18+ Fıkralar
  Mesaj:
  13
  Görüntüleme:
  1.778
 3. Çağlayağmur
  Mesaj:
  3
  Görüntüleme:
  602
 4. arz-ı hal
  Mesaj:
  0
  Görüntüleme:
  1.843
 5. eFSaNe_KaRTaL
  Mesaj:
  3
  Görüntüleme:
  806
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş