1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

Din Dersi

Konusu 'İtiraflar' forumundadır ve k@LpSiz_K@fKéF tarafından 1 Ağustos 2009 başlatılmıştır.

1. k@LpSiz_K@fKéF

k@LpSiz_K@fKéF Forum Onuru

Beğenileri:
    35
    Ödül Puanları:
    2.880
    Yer:
    B!L€C€G!M
    Banka:
    44 ÇTL
    Evet sene epey oldu :D ortaokulDayım o zamanLaR. okula yeni bir din hocası geldi son senem benimde. ama adam acayip birşey derste kök söktürüyor. millet matematikten bile o kadar takılmıyor adamın dersi feci. bir gün meşhuuuuur o örtmenlerin yoklama defteri yok mu :@ çıkardı ve şanssız olan beni pat diye buldu :D kalktım tahtaya sözlü yapacak. ön sırayı çekin dedi =B sınıfın ortasına sırayı dayadı sen dedi sesli namaz kıl yoksa sözlüne sıfır. hayda da hayda :D öyle kaldım =B tabi yedik sıfırı. BirazDa ağız dalaşı yaşadık hocayla köpürdü adam :D sıfır yiyorsun bari sus demi ama yok takıştık biz bunla neyse adam sinirden kızardı 3 5 kişi daha kaldırdı onlarda bilmiyor. kafir sınıfı burası dedi :D dahada köpürdü manyak. Ama asıl siniri bana ya piyangoda bana vurdu. Sen dedi her cuma benle namaza geleceksin yoksa bırakırım. Feci çaktım, mecbur gideceğiz yapacağım birşey yok. 1 2 cuma gittim baktım yok bu iş olacak gibi değil. herif birde benim mahallede şansıma. ortaokulda basketbol takımındaydım antrenman aksıyor, okullar arası yarışmalar başlamış birşey yapıp kurtulmam lazım bu adamdan. 3. cumama geldim artık imamla kanka moduna geçmişim geleni gideni tanıyorum artık. adama sinir oldum bir şekilde bunun canını acıtmak lazım ne yapim ne yapiyim derken aklıma bir fikir geldi, arkadaşları tembihledim herşey hazır. amaç adama ufakta olsa zarar vermek işte çocuk aklı :P arkadaşları birde cumaya gelen bir abi vardı esnaf herkesi tanır, uyardım bunun dedim ayakkabıları çalın. daha sonra esnaf abi diğerlerini dağıtacak. tabi benden bilmeyecek ya çevresindeki etrafındaki biraz uzağındaki ayakkabılarıda karışık alın. plan hazır geldim 4. cumama. hiçbirşey yok gibi girdik namazı kıldık. amacım adamı yıldırmak falan değil işte ufak zarar vermek. adam bir çıktı ayakkabılar yok. derse gidecek kaldı çorapla :D Bağırıyor sağa sola, diğerleride ya neyse oldu bak bizimkilerde yok falan. Bu döndü bana lan dedi ne geliyorsa başıma senden geliyor gelme lan dedi bundan sonra benle namaza. Kafir sınıfı bura, burada kafir şehri bağırıyor. ahaa dedim körün istediği 1 göz :D böyLe de bir tepki beklemiyorDum. ya hocam ben ne yaptım iyi gidiyordu gelim falan diyorum ))) baktım okuyor üflüyor kafir kafir bağırıyor. neyse dedim rahata tam erdim. İşin ilginci bu adam yıllar sonra karşıma çıktı inanılması feci güç ama kilise de :D
    Evet ayakkabıyı ben çaldıırttım ama zorlamasaydın bee hoca

2. yeşüLL

yeşüLL limitsizsiniz...! Özel üye

Beğenileri:
    47
    Ödül Puanları:
    2.880
    Banka:
    46 ÇTL
    O da baya uğraşmız sizle ama cumaya gitmek için böyle bi zorlamaya gerek duymamk lazım:)

3. Gizemli Cadi

Gizemli Cadi Forum Gururu

Beğenileri:
    24
    Ödül Puanları:
    1.880
    Meslek:
    Öğretmen diyolar bana sıradışı olsamda
    Yer:
    Cadilar FAN Klüp
    Banka:
    7 ÇTL
    İtiraflarına bayılıyorum..Kalpsiz İtiraflarının serisini bekliyoruz..Heyecan ve merakla bir sonrakini dört gözle bekliyoruz..:v:v:v

4. k@LpSiz_K@fKéF

Beğenileri:
    35
    Ödül Puanları:
    2.880
    Yer:
    B!L€C€G!M
    Banka:
    44 ÇTL
    Gelecek kısmetse seriler :D
    1 tane vardı ama bilmem ki +18 mi olur :D:D

5. MeRciMeK
    Masum

MeRciMeK V.I.P V.I.P

Beğenileri:
    1.871
    Ödül Puanları:
    7.230
    Banka:
    427 ÇTL
    süper ya :D

kitap falan mı bastırsak sana :P

6. k@LpSiz_K@fKéF

Beğenileri:
    35
    Ödül Puanları:
    2.880
    Yer:
    B!L€C€G!M
    Banka:
    44 ÇTL
    İmza gününDen para aLırım :P

7. Mavi Gül
    Avare

Mavi Gül ѕση_¢ıqℓıк Özel üye

Beğenileri:
    375
    Ödül Puanları:
    3.730
    Yer:
    Misafir Sevmez
    Banka:
    677 ÇTL
    çocukluk döneminde heralde bir çoğumuzun komik cami hikayeleri mevcuttur :D
    Bir ara bende paylaşırım artık :D teravi ve kuran kursu anılarımı ama sen kadar acımasız deildim bea :D

8. MeRciMeK
    Masum

MeRciMeK V.I.P V.I.P

Beğenileri:
    1.871
    Ödül Puanları:
    7.230
    Banka:
    427 ÇTL
    olur tamam :) ama sen anlat bize anılarını ;P=L

9. Sevgi.2

Sevgi.2 Aktif

Beğenileri:
    19
    Ödül Puanları:
    630
    Yer:
    Ülkemin her karışı
    Banka:
    3 ÇTL
    Din öğretmeninin kilisede olması ziyaret amaçlı olabilir mi? Yoksa o kadarcık basit bir olayla sınıfı ve şehri kafir sınıfı yapan bir öğretmenin dini de mi zayıftı? Yoksa başka bir ihtimal düşünmeli miyiz? :) (asker hatıraları gibi )

10. afcn--

afcn-- Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    170
    Meslek:
    Öğrenciyim Mutluyum !!
    Yer:
    buldun bunu ?
    Banka:
    0 ÇTL
    o hocadan bir yol oolmazzz !! :) yeni hocaları duyalım bizz tesekkurlerr kalpsizz :P

Sayfayı Paylaş