Divanın Rejim Sırrı

felsefe_mi

...!...
Özel üye
Divanın Rejim Sırrı :D

Çağlayağmur

👪🤗
Süper Moderatör
Takım
GALATASARAY
Tamam su içilmeli ama kilo vermede yardımcılığı çok fazla değil. Bizim buradada gün boyu su şişesiyle gezenler var :))) Divadanmı öğrendiniz diyorum :)

Çağlayağmur

👪🤗
Süper Moderatör
Takım
GALATASARAY
Bu iyi haber :D Zayıflamak için boğazı tutacaksın ya başka çözüm yolu insanlık tarihinden beri bulunmadı :)
:) Bak bir sır daha vereyim neredeyse bütün bölüm bay ve bayan olarak diyetisyendeler ve diyet programları var :) ama ben o programların dışında her istediğimi yiyor ve içiyorum :)
Benim önerim ise kesinlikle ölçülü yemek şu 3 beyazdan uzak durmak ideal kiloya ulaştırır ve o kiloda kalmayı sağlar :)))

felsefe_mi

...!...
Özel üye
:) Bak bir sır daha vereyim neredeyse bütün bölüm bay ve bayan olarak diyetisyendeler ve diyet programları var :) ama ben o programların dışında her istediğimi yiyor ve içiyorum :)
Benim önerim ise kesinlikle ölçülü yemek şu 3 beyazdan uzak durmak ideal kiloya ulaştırır ve o kiloda kalmayı sağlar :)))
Bende bir sır vereyim. O üç beyazın hastasıyım ve kilom normaldir. :) Düzensiz beslenme :) Kesinlikle anne yemekleri yememe insanı 5 kilo zayıflatıyor :)

Çağlayağmur

👪🤗
Süper Moderatör
Takım
GALATASARAY
Bende bir sır vereyim. O üç beyazın hastasıyım ve kilom normaldir. :) Düzensiz beslenme :) Kesinlikle anne yemekleri yememe insanı 5 kilo zayıflatıyor :)
Tabi unuttuğumuz birşey var alınan enerjinin hızlı atılımı :) Bu kişilerde değişir. Bak bende anne yemeklerinden ayrı kalmam hiç :)Ve kilo sorunu hiç yaşamadım maşallah diyeyimde:)

arz-ı hal

şşşşştttttttt
Özel üye
kel doktorun saç ektiği,şişko doktorun diyetisyen olduğu,gözlüklü doktorun lazerle gözlüklerden kurtulmak için operasyon yaptığı tek ülke bizim ülkemiz sanırım ya da... meslek doktorluk diyeyim :D

Top Bottom