1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

diyet tavuk şiş

Konusu 'Diyet / Mutfak' forumundadır ve -araz- tarafından 20 Eylül 2012 başlatılmıştır.

1. -araz-
    Ayyaş

-araz- EYVALLAH... V.I.P

Beğenileri:
    368
    Ödül Puanları:
    3.980
    Banka:
    439 ÇTL
    Malzemeler

100 gr. arzu ettiğiniz türlerde biber
    300 gr. tavuk bonfilesi
    Tuz, Karabiber (taze çekilmiş)
    1 yemek kaşığı sıvı yağ
    250 gr. yoğurt
    4 adet tahta şiş
    Yarım tatlı kaşığı kadar kırmızı toz biber
    2 baş kuru soğan (100 gr.)

Yapılışı

Bonfileleri ve biberleri yıkadıktan sonra kurulayın ve iri parçalar halinde doğrayın. Soğanları soyup yıkayın ve kalın halkalar şeklinde kesin. Bütün malzemeyi teker teker, tahta şişlere geçirin. Üzerlerine tuz ve karabiber serpin. 1 yemek kaşığı sıvı yağı tavada kızdırıp, orta hararetteki ateşte şişleri kızartın. Yoğurda tuz, karabiber ve kırmızı biber serpip, tavuk şişlerin yanında servis yapın.

2. Suskun

Suskun V.I.P V.I.P

Beğenileri:
    276
    Ödül Puanları:
    6.230
    Yer:
    Türkiye
    Banka:
    2.052 ÇTL
    Falalığım var ama az yiyip öz yemeği tercih ederim diyet yada yasaklar bana göre değil...

3. -araz-
    Ayyaş

-araz- EYVALLAH... V.I.P

Beğenileri:
    368
    Ödül Puanları:
    3.980
    Banka:
    439 ÇTL
    benim de fazlalığım var şu sıralar oldukça az yiyorum :) ama iki kilo vermişim 1 haftada:):zip

Sayfayı Paylaş