Doğal Yağlar İle Gençlik Kazanın !

MeRciMeK

V.I.P
V.I.P
Katılım
20 Mys 2009
Mesajlar
14,872
Beğeniler
1,920
#1
*Doğal yağlarla gençlik elde edin
Cilde kadifemsi bir yumuşaklık ve ışıltı kazandırmak, kırışıklıkları hafifletmek için ekstra doğal bakım uygulamakta yarar var. Doğal cilt bakım yağı veya nar çekirdeği yağı ile yaşlanmayı durdurabilirsiniz. Yaşı 25′in üzerinde olan herkes tabiatın nimeti olan bu doğal yağlarla, özellikle nar çekirdeğinden elde edilen cilt yağı yardımı ile bakım uygulamalı.

*Taze nanenin ışıltısı
Bir avuç kadar taze nane yaprağını 1 orta boy kahve cezvesinde kaynatın. İndirin ve ılıtın. Çay süzgecinde süzdükten sonra bir elmayı rendeleyin ve içine atın. Bu karışımı yüz ve boynunuza masajla yedirerek uygulayın. 15 veya 20 dakika uzanıp dinlenin. Daha sonra yıkayın. Bu işlem ile yüzünzoeki yorgun ve mat görünüm gider ve ışıltılı bir görünüm kazanır. Az uyuduğunuz günlerin sabahında da bunu yapabilirsiniz

* Doğal karın estetiği ile fit bir vücut
İşte kadınların en büyük sorunu! Özellikle doğumlardan sonra o bölgesi deforme olmuş, sarkmış çok bayan var. Karın kasları iyice gevşediği için görüntü hoş olmuyor. Özellikle genç yaşlarda yapılan doğumlar, ikiz gebelikler gibi bir çok kadın güzel göbektan mahrum kalıyor. Üstelik bebek karında iken hareketsiz kalma zorunluluğu ile kilolar o bölgede artıyor. Bunu için doğal yağlarından etkisinden yararlanabilirsiniz. Doğal karın estetiği ile fit bir karın ve göbeğe sahip olabilsiniz. Size mucize gibi bir çözüm: Karın kısmının inceltilmesi, sarkmış olan yağlı bölgenin eski haline gelmesi için içinde defne uçucu yağı, limon kabuğu uçucu yağı gbi çok sayıda bitkisel yağlardan meydana gelen özel karışımı kullanabilirsiniz. Herbalium’dan bu konuda bilgi alabilirsiniz.

*Sivilceyi önlemek
Burada yine o üç süper ürün var: Üçü de hem ergenlerin hem de sivilce ile sürekli başı dertte olanların dostu. Bal, süt ve limon suyu. Bir kaba bir kaşık limon suyunu, bir kaşık balı koyun. Yarım çorba kaşığı da sütü ilave edin. Karışımı yüzünüze ve boynunuza yedirin. Bal, limondaki maddelerin ciltte daha iyi nüfuz etmesini sağlar.. Limonun içeriğinde cildin yağ salgısını dengeleyan maddeler var. Bu nedenle bu işlem sivilceleri önlüyor.. Eğer sivile çıkmaya eğilimli bir cilde sahipseniz bu masaaai 10 günde bir yapın.

*El kremi nasıl etki eder?
El kremi kullanıp, bir türlü faydasını göremedim diyenler.. Kremin cildinize daha iyi nüfus etmesini istiyorsanız; ellerinize buhar banyosu yapın! Bunun için bir kaba sıcak su koyun ve kaynatın. Kaynayan kabı indirin. Ve içinden yükselen i buhara elinizi tutun. (yakmamaya özen göstererek) Bu uygulama ile el derisinde bulunan gözenekler açılacak ve krem cilde kolay nüfuz edecektir.

*Deniz yosunuyla pürüzsüz vücut
Gelelim vücudun bakımına: Bir kaba bir avuç saf deniz yosunu koyun. Üzerine bir su bardağı kil koyun. Ve su ile krem kıvamına getirin. Bunu vücudunuzun her yerine sürün. Ve streç ile üzerlerini sarın. Yarım saat sonra duş alın.

*Deriye oksijen aldırın
Bu öneri ise doğadaki en büyük güzellik kaynağı ile ilgili.. Mümkün olduğunca oksijen almaya çabalayın. (Sabahlanı eğer jimnastik yapıyorsanız nefes egzersizi de yapın. Nefes alıp verirken nefesinizi takip edin. Hafta sonunu açık havada, bol ağaçlı yerlerde geçirmek için kendinizi zorlayın.. Bu ortamlar vücudun genel oksijen alımında önemli rol oynar. Unutmayın, ancak iyi oksijen almış ten dışarıya sağlıklı bir görünüm verir .​
 

Benzer konular

Top