1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

Doğu Bilgelerinden Özdeyişler...

Konusu 'Güzel Sözler' forumundadır ve YoRuMSuZ tarafından 11 Haziran 2008 başlatılmıştır.

1. YoRuMSuZ
    Avare

YoRuMSuZ Biz işimize bakalım!

Beğenileri:
    7.366
    Ödül Puanları:
    11.330
    Banka:
    8.922 ÇTL
    • Acele,bir ağaçtır;meyvesi pişmanlıktır... (Türk Atasözü)
    • Acının ateşinden geçmeden kimse yükselemez... (Gandi)
    • Ölmek değildir ömrümüzün en feci işi..Müşkül budur ki ölmeden evvel ölür kişi....(Yahya Kemal)
    • Öz ağlamayınca,göz yaşarmaz...(Türk Atasözü)
    • Kötülere acımak iyilere kötülüktür...(Sadi)
    • Haksızlığa sapıp kişioğulları seni izleyeceğine, adaletle davranıp tek başına kal daha iyi...(Gandi)
    • Yüksek kişi adaleti,alçak kişi çıkarları iyi anlar...(Gandi)
    • Desen söz olur,demesen içinde köz olur...(Türk Atasözü)
    • Görünen kardeşlerini sevmeyen,görünmeyen Tanrı'yı hiç sevmez...(Hz.İ sa)
    • Kişi akılla pir olur,saçı sakalı ağarmakla değil...(Mevlana)
    • Bazı kimseler vardır;alçak diyemem;çünkü alçaklıkta bir düzeydir.On! lar çukurdur....( Necip Fazıl)
    • Avcı ne denli al(aldatmak) bilirse ayı da o denli yol bilir...(Kaşkarlı Mahmut)
    • Beni bir kez aldatırsan sana yazıklar olsun,ikinci kez aldatırsan bana yazıklar olsun....(Asya Atasözü)
    • Derin olan kuyu değil,kısa olan iptir..(Konfiç yüs)
    • Bir yiğit ne denli kahraman olsa da,sevdiğine yenilir...
    • Aşkı bilmeyen DEV,aşığın anca beline gelir....(Dağı stan Atasözü)
    • Baskıya başkaldırmayan kişi,kendine karşı adaletsizdir. ..(Halil Cibran)
    • Cömert derler maldan ederler,yiğit derler candan ederler....( Türk Atasözü)
    • Bildiğimin öğretmeni,bilmediğ imin öğrencisiyim...
    • İlim ilim bilmektir,ilim kendin bilmektir,sen kendin bilmezsen bu nice olmaktır...(Yunus Emre)
    • Sahip olduğunuz tek araç çekiçse;herşeyi çivi olarak görürsünüz...(Maslov)
    • En değerli çalışmalarınızın arkadaşlarınızca kötüleneceğini bilin.Eğer kötülenmiyorsanı z bilin ki önemsiz biri olma yolunda iler! liyorsunuz. ..(Hun Hakanı Attila)
    • Bir kişinin yaşamından daha değe rli birşeyi yoksa,o kişinin yaşamının da bir değeri yoktur....(Tagor)
    • Şu ellerin taşı bana hiç değmez,ille de dostun gülü yaralar beni...(Pir Sultan Abdal)
    • Yüksek yerlere büyük yorgunluklarla ulaşılır...(Hz. Ali)

Sayfayı Paylaş