1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz
Notu Gizle
Merhaba Ziyaretçi.

"Kısa Film Yarışması" konulu yarışma açıldı. İlgili konuya BURADAN ulaşabilirsiniz.

Sizi de katılıma davet ediyoruz...

Doğu Bilgelerinden Özdeyişler...

Konusu 'Güzel Sözler' forumundadır ve YoRuMSuZ tarafından 11 Haziran 2008 başlatılmıştır.

1. YoRuMSuZ
    Avare

YoRuMSuZ Biz işimize bakalım! .

Beğenileri:
    8.155
    Ödül Puanları:
    11.330
    Banka:
    10.276 ÇTL
    • Acele,bir ağaçtır;meyvesi pişmanlıktır... (Türk Atasözü)
    • Acının ateşinden geçmeden kimse yükselemez... (Gandi)
    • Ölmek değildir ömrümüzün en feci işi..Müşkül budur ki ölmeden evvel ölür kişi....(Yahya Kemal)
    • Öz ağlamayınca,göz yaşarmaz...(Türk Atasözü)
    • Kötülere acımak iyilere kötülüktür...(Sadi)
    • Haksızlığa sapıp kişioğulları seni izleyeceğine, adaletle davranıp tek başına kal daha iyi...(Gandi)
    • Yüksek kişi adaleti,alçak kişi çıkarları iyi anlar...(Gandi)
    • Desen söz olur,demesen içinde köz olur...(Türk Atasözü)
    • Görünen kardeşlerini sevmeyen,görünmeyen Tanrı'yı hiç sevmez...(Hz.İ sa)
    • Kişi akılla pir olur,saçı sakalı ağarmakla değil...(Mevlana)
    • Bazı kimseler vardır;alçak diyemem;çünkü alçaklıkta bir düzeydir.On! lar çukurdur....( Necip Fazıl)
    • Avcı ne denli al(aldatmak) bilirse ayı da o denli yol bilir...(Kaşkarlı Mahmut)
    • Beni bir kez aldatırsan sana yazıklar olsun,ikinci kez aldatırsan bana yazıklar olsun....(Asya Atasözü)
    • Derin olan kuyu değil,kısa olan iptir..(Konfiç yüs)
    • Bir yiğit ne denli kahraman olsa da,sevdiğine yenilir...
    • Aşkı bilmeyen DEV,aşığın anca beline gelir....(Dağı stan Atasözü)
    • Baskıya başkaldırmayan kişi,kendine karşı adaletsizdir. ..(Halil Cibran)
    • Cömert derler maldan ederler,yiğit derler candan ederler....( Türk Atasözü)
    • Bildiğimin öğretmeni,bilmediğ imin öğrencisiyim...
    • İlim ilim bilmektir,ilim kendin bilmektir,sen kendin bilmezsen bu nice olmaktır...(Yunus Emre)
    • Sahip olduğunuz tek araç çekiçse;herşeyi çivi olarak görürsünüz...(Maslov)
    • En değerli çalışmalarınızın arkadaşlarınızca kötüleneceğini bilin.Eğer kötülenmiyorsanı z bilin ki önemsiz biri olma yolunda iler! liyorsunuz. ..(Hun Hakanı Attila)
    • Bir kişinin yaşamından daha değe rli birşeyi yoksa,o kişinin yaşamının da bir değeri yoktur....(Tagor)
    • Şu ellerin taşı bana hiç değmez,ille de dostun gülü yaralar beni...(Pir Sultan Abdal)
    • Yüksek yerlere büyük yorgunluklarla ulaşılır...(Hz. Ali)

Sayfayı Paylaş