1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

Doğum Günü Sürprizi

Konusu 'Aşk' forumundadır ve tatlı çiçek tarafından 30 Haziran 2015 başlatılmıştır.

1. tatlı çiçek
    Neşeli

tatlı çiçek Üye

Beğenileri:
    30
    Ödül Puanları:
    380
    Banka:
    1 ÇTL
    Ben arkadaşıma çok mutlu olacağı bi doğum günü sürprizi hazırlamak istiyorum sizce neler yapabilirim :) ?

2. Papatya
    Meşgul

Papatya Sözlerimi Geri Alamam.* Süper Moderatör

Beğenileri:
    5.770
    Ödül Puanları:
    10.980
    Yer:
    Seattle.
    Banka:
    4.917 ÇTL

Hiç sürpriz doğum günü hazırlamadım ama aklıma şuan bir sinema kapattırıp, salonu süslerle donatmak geldi.
    O günde tesadüf bu ya onu sinemaya davet edebilirsin :) Bütün arkadaşların falan siz gitmeden salonda olurlar. Işıklar kapalı olur karanlık filan. Siz girincede müzik ve ışıklar! Harika olur bence, bir düşünün. ;) @tatlı çiçek Doğum günü pastasınıda arkadaşının en sevdiği şeye bağlı olarak yaptırabilirsin.
    Şu sıralar şeker hamuru kaplamalı, figürlü, konsepti olan pastalar çok moda. Mesela araba tutkusu varsa en sevdiği renkten bir arabayı pasta olarak yaptırabilirsin.
    Yada alkol mü alıyor, rakı şişesi tasarımı yaptırabilirsin. Sigara olur, müzikle ilgileniyorsa müzik aletleri olur, futbol sevdası varsa takımın formasıı olur... Aklına ne gelirse. ;)
    Umarım harika bir gün olur. Arkadaşının yeni yaşı şimdiden kutlu olsun. :)

Sayfayı Paylaş