Doğuma hazırlık kurslarının faydaları

ZeyNoO

٠•●♥ KuŞ YüreKLi ♥●•٠
V.I.P
Katılım
5 Ags 2008
Mesajlar
61,526
Beğeniler
6,240
Takım
GALATASARAY
#1
Doğuma hazırlık kurslarının faydaları

Anne ve baba adaylarını doğuma ve yeni doğan bebeğin bakımına hazırlayan kursların faydalarını görmezden gelmemek gerekiyor...

Doğum öncesi kurslar hem anne hem de baba adayları açısından doğuma hazırlıkta oldukça faydalıdır.

Anne psikolojik ve fiziksel olarak doğuma hazırlanırken, baba da onun yanında olarak kendini bu serüvene hazırlar.

Doğum öncesi kurslarda hamilelik sürecinden, doğum, bebek bakımı ve anne psikolojisine ve babanın bu süreç içindeki rolü ile annenin yapması gereken egzersizlere kadar her konuda geniş bir eğitim ve hazırlama dönemi oluyor.

Bu kursların amacı; hamilelik sürecini, doğum zamanını ve bebek bakımı gibi konularda anne ve baba adaylarını bilinçlendirmek, endişelerden uzak tutmak ve mutlu bir hamilelik dönemi ile sağlıklı bir doğum aşamasına hazırlamaktır.

Yeni doğanın bakımı ile de bilgiler verilirken hamilelik esnasında hamilelik sonrasında sağlıklı olarak yapılması gereken egzersizler ile de bu süreci daha verimli ve sağlıklı geçirmek için eğitimler veriyorlar.

Hepsinin eğitimini ayrı ayrı başlıklarda alabileceğiniz gibi hepsini aynı kurs içerisinde de alabilirsiniz.

Hafta da 3 gününüzün belli saatlerini eşiniz ile birlikte ayırarak hem kendiniz için hem de bebeğiniz için daha bilinçli dolayısı ile daha huzurlu ve mutlu bir hayatı hazırlanma konusunda inanılmaz fayda göreceğinize emin olabilirsiniz...
 

Benzer konular

Top