1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

Dolandırıcılığın Bu Kadarı.. (Telefonuma Gelen Mesaj..)

Konusu 'Serbest Kürsü' forumundadır ve ZeyNoO tarafından 22 Ekim 2012 başlatılmıştır.

1. ZeyNoO
    Melek

ZeyNoO ٠•●♥ KuŞ YüreKLi ♥●•٠ AdminE

Beğenileri:
    5.784
    Ödül Puanları:
    12.080
    Meslek:
    Muhasebe
    Yer:
    ❤ Şehr-i İstanbul ❤
    Banka:
    3.064 ÇTL
    Telefonuma şöyle bi mesaj gelmiş..

Tebrikler!! Değerli müşterimiz 4 büyük takımın taraftar formasından birini hediye olarak kazandınız. Hediye formanızı almak için hemen arayın. 0216 383 43 43

Böyle mesajlarla karşılaşanlar sakın aramasın arkadaşlar..
    Forma kazanmam için benim herhangi bi yarışmaya vs katılmış olmam lazım durduk yere kim kime forma verir dimi.
    Yazan numarayı aradıktan sonra kredi kartı numaranızın istenmesine hiç şaşırmayın ;;)
    Bunun gibi ayda yılda gelen mesajlar oluyor yine hepsini olduğu gibi siliyorum.. Sizlerde öyle yapın aradıktan sonra dolandırılmanız daha yüksek olur..

2. -araz-
    Ayyaş

-araz- EYVALLAH... V.I.P

Beğenileri:
    368
    Ödül Puanları:
    3.980
    Banka:
    439 ÇTL
    bılıyorum ya cok gelıyor bana da zeynoo tamamen sahtekarlık
    hatta şöyle bir şey de var.daha oncelerı karılasmıstım ve az once 5 dk once yıne yasadım.
    telefonunuza yurtdışı numarası gibi farklı bi numaradan çağrı geliyor tabı ıster ınsamaz ınsan bu kım dıye merak edıyor,
    ve aradıgımızda karşı taraftan ses gelmıyor ancak telefon acılıyor tabı bu gecen sure ıcerısınde karsı taraf amacına ulaşmıs kontorlerınız karsı tarafa gecmıs oluyor:)

3. ZeyNoO
    Melek

ZeyNoO ٠•●♥ KuŞ YüreKLi ♥●•٠ AdminE

Beğenileri:
    5.784
    Ödül Puanları:
    12.080
    Meslek:
    Muhasebe
    Yer:
    ❤ Şehr-i İstanbul ❤
    Banka:
    3.064 ÇTL
    evet duydum bu şekilde dolandırdıklarınıda:)
    o yüzden bende açmam hayatta:)

Sayfayı Paylaş