Domuz Gribi Aşısı Gerçeği

wien06

V.I.P
V.I.P
Katılım
30 Ags 2007
Mesajlar
6,184
Beğeniler
155
Yaş
49
Şehir
Viyana
#1
Arkadaslar asagidaki yaziyi kimseyi yönlendirmek icin eklemiyorum sadece yazi ilgimi cektigi icin sizlerle paylasmak istedim. Ama sunuda söylemeden edemiyecegim acaba sevgili basbakanimiz neden israrla asi olmayacagini söylüyor?


Gribi biliyoruz. Kuşunu da görmüştük ama domuz gribi denildiğinde, bana adı bile kötü geliyor. Türkiye’de öyle bir feryatla başladı ki, milyonlarca insanın ölüm senaryoları, illede aşı olunacak vs… Avrupadan yazıştığım arkadaşlarım var. Onlarla konuşuyorum ve panik olmadığını görüyorum. Kendime” Benim ülkemdeki bu panik nedir? Üst düzey devlet yöneticileri aşı olmayacağını açıklıyor ama vatandaşa neden dayatılıyor” diye soruyorum.


Bu bir çelişki diye düşünürken aklıma şu geldi: “Başbakan, cumhurbaşkanı, bakanlar yada çocukları aşı olmadıklarını söyleyerek bize mesaj mı veriyorlar? Biz olmuyoruz ama ilaç firmaları karşısında direnemiyoruz. Siz de ‘biz aşı olmuyoruz’ deyişimizden alın mesajı ve sakın aşı olmayın mı demek istiyorlar?” İnanın düşündüm. Ben aşı olmayacağım. Alttaki açıklamaları okudum ve bana aşı da şaibe olduğunu düşündürdü. Yine de aşı üreten firmaların bağlantılarını isimlerine ekledim ki, merak edenler firmalara da göz atabilsin.

Şimdiye kadar üç firma üretim yapmış:

GlaxoSmithKilne firmasının Pandemrix, adlı aşısı.

Baxter International’ ın H1N1aşısı.

Her ikisininde henüz lisansı yok. Avrupa ilaçlar kuruluşu tarafından onaylanmamış.

Novartis tarafından üretilen Influenza A (H1N1) 2009 Monovalent .

Amerikan’nın bazı eyaletlerinde zorunlu aşılamaya karşı tepkiler artıyor. Aşılardan ölümler meydana gelmekte. İngiltere ülkesinde kesinlikle böyle bir uygulama yapmayacağını söylüyor. Diğer ülkelerdede durum farklı değil.

Bu aşılar yapıldıgı takdirde:

-Guillain-Barre sendromu

-Vaskülit

-Felç

-Anafilaktik şok

-ve ölüme neden olabileceği duyuruluyor.

Ayrıca Novartis firmasının geliştirdiği ilacın yan etkilerini Novartisin kendi laboratuvar sonuçlarından okuyabilirsiniz.

ŞİMDİ OLAYI İSTERSENİZ TÜRKÇE KONUŞALIM!

1-DOMUZ GRİBİ AŞISINDA DOMUZ KANI VAR..
2-BU AŞININ İÇİNDE KISIRLIK YARATAN YAN ETKİ VAR.
3-BU AŞININ İÇİNDE İNSANIN GENETİK YAPISINI BOZAN MADDELER VAR.
4-BU AŞININ İÇİNDE DÜNYADA BİR NUMARALI KANSOROJEN MADDE ÖZELLİĞİ TAŞIYAN FORMALDEHİT BULUNUYOR.YANİ AMERİKA YASAKLI OLAN AVRUPADA YASAKLI OLAN BİR MADDE..(AMERİKADA BU AŞIYI VURULAN VATANDAŞ DEVLETE DAVA AÇMIŞ)

ŞİMDİ İŞİN SOSYOLOJİK BOYUTU

1-ALMANYADA HÜKÜMET YETKİLİLERİ BÜROKRASİ KESİMİ CİVASIZ AŞIYI KULLANIRKEN, HALKA CİVALI AŞI KULLANACAKLAR. BU HABER ALMANYADA DUYULUNCA HALK AYAKLANDI- ÜLKEMİZE GELEN İLK PARTİ AŞI (500 000 AŞI) CİVALI HABERİNİZ VAR MI?

2-KUŞ GRİBİ HASTALIĞININ İLACI OLAN TAMİFULU İLACININ FİRMA SAHİBİ Donald Rumsfeld (amerikanın 3. etkili adamı) idi VE 2 MİLYAR DOLAR KAZANDI. ŞİMDİ BU HASTALIĞIN İLACI OLAN FİRMALARIN HEPSİNİN YAHUDİ FİRMASI OLDUĞUNU BİLİYOR MUSUNUZ?

3-TÜRKİYE DE CİDDİ OLMAMASINA RAĞMEN SÖZDE BİR KAÇ İLDE ESKİLERİN AJAN LAVRENSLERİ GİBİ ÜLKEMİZE SOKULAN SÖZDE SANAL HASTALIK İLE HALKI KANDIRAN BU ÜLKE YÖNETİCİLERİ, HABERLERDE YAPILAN DOMUZ GRİBİ HABERLERİ İLE HALKI PSİKOLOJİK OLARAK BASKI ALTINA ALIP KENDİLERİNCE ALINACAK 43 MİLYON AŞININ YANİ 1 MİLYAR DOLARLIK AŞININ BAHANESİNİ OLUŞTURDUKLARINI BİLİYOR MUSUNUZ?

4-HİÇBİR ÜLKEDE, HATTA ÖLÜMLERİN YAŞANDIĞI ÜLKELERDE BİLE. ÜLKE HALİNDE BU KADAR AŞI TALEBİ OLMAZKEN NEDEN TÜRKİYE KOBAY ÜLKE OLARAK DENENİYOR?

Domuz gribi aşısını ilk kullanacak olan ülke Türkiye! Yani Kobay…

5-DOMUZ GRİBİ HASTALIĞININ KENDİ KENDİNE OLUŞABİLECEK BİR EVRESİ OLMAYAN HASTALIK OLDUĞUNU BİLİYOR MUSUNUZ? YANİ ÖZEL LABARATUARDA ÖZEL HAZIRLANMASI GEREKEN BİR HASTALIK OLDUĞUNU BİLİYOR MUSUNUZ?

“75 yaşındaki virüs uzmanı Adrian Gibbs, `Yaptığım incelemede bu virüsün bir laboratuardan çıkmış olma olasılığını çok yüksek olarak buldum`”dedi.

ŞİMDİ ASIL DÜŞÜNÜLMESİ GEREKEN ŞEYLER:

1-İSRAİLİN TEVRATTA ARMEGEDDON SAVAŞI YAPACAK VE SADECE 144.000 KİŞİ KALACAK DİYOR. BU SAVAŞ İLLA SİLAHLA OLACAK BİR SAVAŞ OLMADIĞINI DÜŞÜNDÜĞÜMÜZDE, BU BU SALGIN HASTALIKLARIN HEPSİ LABARATUAR DA HAZIRLANAN HASTALIK OLDUĞUNU DÜŞÜNDÜĞÜMÜZDE VE İLAÇ FİRMALARININ HEPSİNİN YAHUDİ KURULUŞ OLDUĞUNU DÜŞÜNDÜĞÜMÜZDE, SİZCE SONUÇ NE ÇIKIYOR?

2-HACCA GİDECEKLERE BU AŞI VURULACAK MIŞ… ŞİMDİ HACI ADAYLARINA DİYANETE SORUYORUZ. HARAMLA TEDAVİ OLUNMAZ HADİSİ ŞERİFİ VARKEN, VE DOMUZ GRİBİ AŞISININ İÇİNDE DOMUZ KANI VARKEN, BU AŞIYI ALAN HACI ADAYLARININ HACCININ KABULÜNÜ VE SAĞLIĞINI NASIL HİÇE ATILABİLİR?

BU ARAŞTIRMA YAZISINI MUTLAKA OKUYUN…

Yakın bir zamana kadar, DNA, içine girilmez bir alandı. Ama bugün çok net biliyoruz ki, genetik sarmallar rahat açılabiliyor ve istenildiği gibi kromozom dizilişine eklemeler, çıkarmalar yapılabiliyor.

Genetik yapısıyla oynanmış gıdalar, doğrudan genetik yapıyla ilintilenen aşılar, tıpkı bilgisayarımıza şu veya bu şekilde giren virüs programları gibi, kendini sistemle entegre eden programlarla pekala insan genini değiştirebiliyor, yapısını bozabiliyor ve hatta yavaş yavaş ölümüne yol açabiliyor.

Dolayısıyla, bugün pratikte yapılmasa da, kanatlı atların, insan formunda hayvanların, domuzlaştırılmış varlıkların, yarı maymun yarı insan yaratıkların ortaya çıkması an meselesidir Çünkü bunun mümkün olabileceği artık biliniyor. Yapılmıyorsa sebebi; İsrail’deki din adamlarının gücü, Hıristiyan ruhanilerinin ahlaki istinat duvarlarıdır.

Yakında, insan beden malzemelerinin üretildiği laboratuarlardan söz edilirse şaşmayın. Bunların dini ve hukuki boyutları yıllardır tartışılıyor. Hızla o yöne doğru gidiyoruz Bunun için şeytan da elinden gelini yapıyor. Dünyadaki sürgün hayatı bir an önce bitsin diye, saklı ve gizli telkinlerle insanlığı yıkıma sürüklüyor. Siyasi tabirle insanları kışkırtarak, “tanrıyı kıyamete zorluyor.”

İşte domuzlaştırma operasyonu da bu çalışmalardaki son merhaledir Bu kadar açıklamanın hülasasına gelince;

Biliyorsunuz son olarak Domuz Gribi diye bir hastalık gündemde. Ve tabii aşısı da Dünyada haysiyet sahibi bilim adamlarından aşıya ciddi tepkiler var. ‘Bu aşı, bir hastalığı yok etmek için üretilmedi, aksine insanlığa yeni bir hastalık taşımak için üretildi.’ diyorlar.

Hayır, sizi temin ederim bu aşı sadece hastalık getirmiyor, transgenetik ‘terminatör genler’ de içeriyor. İnsan tabiatını yavaş yavaş meshedecek ve onu başka bir varlığa dönüştürecek genler.

Beni şaşırtan ve kahreden ise, Türkiye’nin, bu belaya sürüklenmesidir. Bu belayı insanlığın başına biz sarmışız gibi, aşı uygulamasında pilot bölge yapıldık. Efendim bilmem kaç milyon insan risk altındaymış da aşı yapılmazsa bilmem kaç bin insan ölecekmiş de İnsaf be, insaf. Allahtan korkun. Bu işlere hangi mantık ve vicdan ile bakıyorsunuz?

Yani bakanın dürüstlüğüne inanmasam diyeceğim ki, birilerinin zenginleştirilmesi için Türk milleti kobay yapılıyor İktidarın en başarılı bakanı olduğuna inandığım Recep Akdağ nasıl bu yalana inandırıldı anlayamıyorum. Pekala harhangi bir grip gibi savuşturulacak bir hastalığı bu kadar büyük bir panikle lanse etmesi hakikaten akıllarda soru yaratıyor

Bu nasıl bir panik böyle? Yoksa birileri bu ülkeye girip virüsü serpti de bizim haberimiz mi yok.

Ben açık söylüyorum, bu kadar açık ikaz ve uyarılara rağmen aşı dayatılacak olursa bu millete ihanet edilmiş olur! Florası, genetiği temiz, hala insan varlıkların yaşadığı Anadolu’ya işgalden beter bir darbe indirir. Düşünün bu toprakları, tohumları, damızlıkları. Tahıl öldü, çeltik öldü, meyve öldü hayvan öldü. Arı öldü, bal öldü. Karpuz öldü, kavun öldü, buğday öldü.

Bir zamanlar da nüfus planlaması adı altında bu milleti kısırlaştıracak aşılar yaptılar. Ve bugün biliyoruz ki, Türkiye’de kısırlık son on yılda yüzde 27 oranında artmış durumda…

Ben bu konuda yazacak belki de son insanım. Lütfen hamiyet sahipleri ortaya çıksınlar ve şu meseleyi millete izah etsinler. Özellikle aşılarla, genlerin nasıl tahrip edilebileceği konusunda insanları aydınlatsınlar. Çoğu Siyonist baronlara ait olan ilaç fabrikalarını zengin edeceğiz diye, milletin kanıyla geniyle oynatmayalım!


Gökçer Öğünç

paylas.com
 

ZeyNoO

٠•●♥ KuŞ YüreKLi ♥●•٠
V.I.P
Katılım
5 Ags 2008
Mesajlar
61,909
Beğeniler
6,253
Takım
GALATASARAY
#2
Bende bildiğim bi bilgiyi paylaşım :)

Bi yakınımız medikal malzemeler üzerine bi firmada çalışıyo ve hastanelerde sürekli..
Gittiği bi hastanede doktora bu grip yüzünden gelen hasta sayısını sormuş..
Doktorda domuz gribine yakalanmış hasta gelmediğini fakat grip aşısının yan etkilerinden gelen hastanın çok olduğunu söylemiş...!!!
Gripten çok aşı sağlığımızla oynuyo anlayacağınız..
 

zevzek

zevzek®
Özel üye
Katılım
21 Ags 2009
Mesajlar
595
Beğeniler
10
Yaş
103
Şehir
istanbul
#3
başbakan uyanık bir insandır niye böylebir şey dedi beni düşündüren bu eğerki başbakan böyle bişi demeseydi zaten aşı şimdiye kadar bitmişti. burda asıl konu bu başbaj-kan yığılma olmasın diyemi böyle konuştu birde bu var böyle zıtlık olamaz çünki
 

Mavi Gül

ѕση_¢ıqℓıк
Özel üye
Katılım
3 Mys 2009
Mesajlar
4,873
Beğeniler
376
Yaş
33
Şehir
Misafir Sevmez
#4
Sağlık bakanımızın çocuklarıda domuz gribine yakalandı traji komik bir hal aldı bu grip bu bayram kim takar kim sallar bilmem ama amaaaan der ben büyüklerimin ellerini öperim valla :P insan icadı bir hastalık tamamen birilerine rant sağlamak için oluşturulmuş milenyum bilimi gribi hepimiz bir şekilde ölüyoruz işte bende gripten öleceksem gripten ölürüm ne olacak :D hem çok çektirmiyomusta haberlerde izlediğime göre zaturreye hemen çevirip tak götürüyormus :D aşı ması olmam ben :P
 

Safir

Özel Üye
Özel üye
Katılım
4 Mys 2008
Mesajlar
4,712
Beğeniler
270
#5
Bu konuda artık kimseye inanmıyorum. Doktorumla konuştum, kendisi aşı olmuş(?) ama bana "kesinlikle olman lazım" yada "riski yok" diye kesin birşey söyleyemedi. "İçinde bulunan civalı katkı maddesi bütün aşılar için geçerli, dolayısıyla aynı risk hepsi için var." dedi. Kâr-zarar muhasebesini iyi yapmalıymışım. Muhtemelen olmicam.
 

aslıhan35

Katılımcı
Katılım
1 Tem 2009
Mesajlar
108
Beğeniler
4
Yaş
30
#7
başbakanın olmam dediği sağlık bakann sırıtark alın ben oluyorum bi sorun yok mesjı verdiği yurdum ikilemlerinden biri:Dkaldı ki bu ikilem çernoblden sonra derstir biizm ülkemiz ama...(dünyda böyle bi rezillk var mı onu bilmiorum ama kabine toptan istifa etsin böyle bu durumda biri yaptrmam dio diğeri yapılsın zararsız diyor eyy allahım:P)ve buna karar veren kişilerin tıp eğitim çıkışlı kişiler olmadıkları da malumnz üzere ama ülkeyi şahane ikileme soktular her konuda oldugu gibi..
 

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Katılım
7 Hzr 2006
Mesajlar
37,471
Beğeniler
8,992
Takım
GALATASARAY
#8
İkilem bizim gerçeğimiz biz ikilemsiz yaşayamayız ama : )
 

Benzer konular

Top