1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
  * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
  E-posta adresimiz

Domuz Gribi Aşısı Gerçeği

Konusu 'Tartışma' forumundadır ve wien06 tarafından 24 Kasım 2009 başlatılmıştır.

 1. wien06

  wien06 V.I.P V.I.P

  Katılım:
  30 Ağustos 2007
  Mesajlar:
  6.043
  Beğenileri:
  154
  Ödül Puanları:
  4.480
  Meslek:
  Serbest
  Yer:
  Viyana
  Banka:
  3.568 ÇTL
  Arkadaslar asagidaki yaziyi kimseyi yönlendirmek icin eklemiyorum sadece yazi ilgimi cektigi icin sizlerle paylasmak istedim. Ama sunuda söylemeden edemiyecegim acaba sevgili basbakanimiz neden israrla asi olmayacagini söylüyor?


  Gribi biliyoruz. Kuşunu da görmüştük ama domuz gribi denildiğinde, bana adı bile kötü geliyor. Türkiye’de öyle bir feryatla başladı ki, milyonlarca insanın ölüm senaryoları, illede aşı olunacak vs… Avrupadan yazıştığım arkadaşlarım var. Onlarla konuşuyorum ve panik olmadığını görüyorum. Kendime” Benim ülkemdeki bu panik nedir? Üst düzey devlet yöneticileri aşı olmayacağını açıklıyor ama vatandaşa neden dayatılıyor” diye soruyorum.


  Bu bir çelişki diye düşünürken aklıma şu geldi: “Başbakan, cumhurbaşkanı, bakanlar yada çocukları aşı olmadıklarını söyleyerek bize mesaj mı veriyorlar? Biz olmuyoruz ama ilaç firmaları karşısında direnemiyoruz. Siz de ‘biz aşı olmuyoruz’ deyişimizden alın mesajı ve sakın aşı olmayın mı demek istiyorlar?” İnanın düşündüm. Ben aşı olmayacağım. Alttaki açıklamaları okudum ve bana aşı da şaibe olduğunu düşündürdü. Yine de aşı üreten firmaların bağlantılarını isimlerine ekledim ki, merak edenler firmalara da göz atabilsin.

  Şimdiye kadar üç firma üretim yapmış:

  GlaxoSmithKilne firmasının Pandemrix, adlı aşısı.

  Baxter International’ ın H1N1aşısı.

  Her ikisininde henüz lisansı yok. Avrupa ilaçlar kuruluşu tarafından onaylanmamış.

  Novartis tarafından üretilen Influenza A (H1N1) 2009 Monovalent .

  Amerikan’nın bazı eyaletlerinde zorunlu aşılamaya karşı tepkiler artıyor. Aşılardan ölümler meydana gelmekte. İngiltere ülkesinde kesinlikle böyle bir uygulama yapmayacağını söylüyor. Diğer ülkelerdede durum farklı değil.

  Bu aşılar yapıldıgı takdirde:

  -Guillain-Barre sendromu

  -Vaskülit

  -Felç

  -Anafilaktik şok

  -ve ölüme neden olabileceği duyuruluyor.

  Ayrıca Novartis firmasının geliştirdiği ilacın yan etkilerini Novartisin kendi laboratuvar sonuçlarından okuyabilirsiniz.

  ŞİMDİ OLAYI İSTERSENİZ TÜRKÇE KONUŞALIM!

  1-DOMUZ GRİBİ AŞISINDA DOMUZ KANI VAR..
  2-BU AŞININ İÇİNDE KISIRLIK YARATAN YAN ETKİ VAR.
  3-BU AŞININ İÇİNDE İNSANIN GENETİK YAPISINI BOZAN MADDELER VAR.
  4-BU AŞININ İÇİNDE DÜNYADA BİR NUMARALI KANSOROJEN MADDE ÖZELLİĞİ TAŞIYAN FORMALDEHİT BULUNUYOR.YANİ AMERİKA YASAKLI OLAN AVRUPADA YASAKLI OLAN BİR MADDE..(AMERİKADA BU AŞIYI VURULAN VATANDAŞ DEVLETE DAVA AÇMIŞ)

  ŞİMDİ İŞİN SOSYOLOJİK BOYUTU

  1-ALMANYADA HÜKÜMET YETKİLİLERİ BÜROKRASİ KESİMİ CİVASIZ AŞIYI KULLANIRKEN, HALKA CİVALI AŞI KULLANACAKLAR. BU HABER ALMANYADA DUYULUNCA HALK AYAKLANDI- ÜLKEMİZE GELEN İLK PARTİ AŞI (500 000 AŞI) CİVALI HABERİNİZ VAR MI?

  2-KUŞ GRİBİ HASTALIĞININ İLACI OLAN TAMİFULU İLACININ FİRMA SAHİBİ Donald Rumsfeld (amerikanın 3. etkili adamı) idi VE 2 MİLYAR DOLAR KAZANDI. ŞİMDİ BU HASTALIĞIN İLACI OLAN FİRMALARIN HEPSİNİN YAHUDİ FİRMASI OLDUĞUNU BİLİYOR MUSUNUZ?

  3-TÜRKİYE DE CİDDİ OLMAMASINA RAĞMEN SÖZDE BİR KAÇ İLDE ESKİLERİN AJAN LAVRENSLERİ GİBİ ÜLKEMİZE SOKULAN SÖZDE SANAL HASTALIK İLE HALKI KANDIRAN BU ÜLKE YÖNETİCİLERİ, HABERLERDE YAPILAN DOMUZ GRİBİ HABERLERİ İLE HALKI PSİKOLOJİK OLARAK BASKI ALTINA ALIP KENDİLERİNCE ALINACAK 43 MİLYON AŞININ YANİ 1 MİLYAR DOLARLIK AŞININ BAHANESİNİ OLUŞTURDUKLARINI BİLİYOR MUSUNUZ?

  4-HİÇBİR ÜLKEDE, HATTA ÖLÜMLERİN YAŞANDIĞI ÜLKELERDE BİLE. ÜLKE HALİNDE BU KADAR AŞI TALEBİ OLMAZKEN NEDEN TÜRKİYE KOBAY ÜLKE OLARAK DENENİYOR?

  Domuz gribi aşısını ilk kullanacak olan ülke Türkiye! Yani Kobay…

  5-DOMUZ GRİBİ HASTALIĞININ KENDİ KENDİNE OLUŞABİLECEK BİR EVRESİ OLMAYAN HASTALIK OLDUĞUNU BİLİYOR MUSUNUZ? YANİ ÖZEL LABARATUARDA ÖZEL HAZIRLANMASI GEREKEN BİR HASTALIK OLDUĞUNU BİLİYOR MUSUNUZ?

  “75 yaşındaki virüs uzmanı Adrian Gibbs, `Yaptığım incelemede bu virüsün bir laboratuardan çıkmış olma olasılığını çok yüksek olarak buldum`”dedi.

  ŞİMDİ ASIL DÜŞÜNÜLMESİ GEREKEN ŞEYLER:

  1-İSRAİLİN TEVRATTA ARMEGEDDON SAVAŞI YAPACAK VE SADECE 144.000 KİŞİ KALACAK DİYOR. BU SAVAŞ İLLA SİLAHLA OLACAK BİR SAVAŞ OLMADIĞINI DÜŞÜNDÜĞÜMÜZDE, BU BU SALGIN HASTALIKLARIN HEPSİ LABARATUAR DA HAZIRLANAN HASTALIK OLDUĞUNU DÜŞÜNDÜĞÜMÜZDE VE İLAÇ FİRMALARININ HEPSİNİN YAHUDİ KURULUŞ OLDUĞUNU DÜŞÜNDÜĞÜMÜZDE, SİZCE SONUÇ NE ÇIKIYOR?

  2-HACCA GİDECEKLERE BU AŞI VURULACAK MIŞ… ŞİMDİ HACI ADAYLARINA DİYANETE SORUYORUZ. HARAMLA TEDAVİ OLUNMAZ HADİSİ ŞERİFİ VARKEN, VE DOMUZ GRİBİ AŞISININ İÇİNDE DOMUZ KANI VARKEN, BU AŞIYI ALAN HACI ADAYLARININ HACCININ KABULÜNÜ VE SAĞLIĞINI NASIL HİÇE ATILABİLİR?

  BU ARAŞTIRMA YAZISINI MUTLAKA OKUYUN…

  Yakın bir zamana kadar, DNA, içine girilmez bir alandı. Ama bugün çok net biliyoruz ki, genetik sarmallar rahat açılabiliyor ve istenildiği gibi kromozom dizilişine eklemeler, çıkarmalar yapılabiliyor.

  Genetik yapısıyla oynanmış gıdalar, doğrudan genetik yapıyla ilintilenen aşılar, tıpkı bilgisayarımıza şu veya bu şekilde giren virüs programları gibi, kendini sistemle entegre eden programlarla pekala insan genini değiştirebiliyor, yapısını bozabiliyor ve hatta yavaş yavaş ölümüne yol açabiliyor.

  Dolayısıyla, bugün pratikte yapılmasa da, kanatlı atların, insan formunda hayvanların, domuzlaştırılmış varlıkların, yarı maymun yarı insan yaratıkların ortaya çıkması an meselesidir Çünkü bunun mümkün olabileceği artık biliniyor. Yapılmıyorsa sebebi; İsrail’deki din adamlarının gücü, Hıristiyan ruhanilerinin ahlaki istinat duvarlarıdır.

  Yakında, insan beden malzemelerinin üretildiği laboratuarlardan söz edilirse şaşmayın. Bunların dini ve hukuki boyutları yıllardır tartışılıyor. Hızla o yöne doğru gidiyoruz Bunun için şeytan da elinden gelini yapıyor. Dünyadaki sürgün hayatı bir an önce bitsin diye, saklı ve gizli telkinlerle insanlığı yıkıma sürüklüyor. Siyasi tabirle insanları kışkırtarak, “tanrıyı kıyamete zorluyor.”

  İşte domuzlaştırma operasyonu da bu çalışmalardaki son merhaledir Bu kadar açıklamanın hülasasına gelince;

  Biliyorsunuz son olarak Domuz Gribi diye bir hastalık gündemde. Ve tabii aşısı da Dünyada haysiyet sahibi bilim adamlarından aşıya ciddi tepkiler var. ‘Bu aşı, bir hastalığı yok etmek için üretilmedi, aksine insanlığa yeni bir hastalık taşımak için üretildi.’ diyorlar.

  Hayır, sizi temin ederim bu aşı sadece hastalık getirmiyor, transgenetik ‘terminatör genler’ de içeriyor. İnsan tabiatını yavaş yavaş meshedecek ve onu başka bir varlığa dönüştürecek genler.

  Beni şaşırtan ve kahreden ise, Türkiye’nin, bu belaya sürüklenmesidir. Bu belayı insanlığın başına biz sarmışız gibi, aşı uygulamasında pilot bölge yapıldık. Efendim bilmem kaç milyon insan risk altındaymış da aşı yapılmazsa bilmem kaç bin insan ölecekmiş de İnsaf be, insaf. Allahtan korkun. Bu işlere hangi mantık ve vicdan ile bakıyorsunuz?

  Yani bakanın dürüstlüğüne inanmasam diyeceğim ki, birilerinin zenginleştirilmesi için Türk milleti kobay yapılıyor İktidarın en başarılı bakanı olduğuna inandığım Recep Akdağ nasıl bu yalana inandırıldı anlayamıyorum. Pekala harhangi bir grip gibi savuşturulacak bir hastalığı bu kadar büyük bir panikle lanse etmesi hakikaten akıllarda soru yaratıyor

  Bu nasıl bir panik böyle? Yoksa birileri bu ülkeye girip virüsü serpti de bizim haberimiz mi yok.

  Ben açık söylüyorum, bu kadar açık ikaz ve uyarılara rağmen aşı dayatılacak olursa bu millete ihanet edilmiş olur! Florası, genetiği temiz, hala insan varlıkların yaşadığı Anadolu’ya işgalden beter bir darbe indirir. Düşünün bu toprakları, tohumları, damızlıkları. Tahıl öldü, çeltik öldü, meyve öldü hayvan öldü. Arı öldü, bal öldü. Karpuz öldü, kavun öldü, buğday öldü.

  Bir zamanlar da nüfus planlaması adı altında bu milleti kısırlaştıracak aşılar yaptılar. Ve bugün biliyoruz ki, Türkiye’de kısırlık son on yılda yüzde 27 oranında artmış durumda…

  Ben bu konuda yazacak belki de son insanım. Lütfen hamiyet sahipleri ortaya çıksınlar ve şu meseleyi millete izah etsinler. Özellikle aşılarla, genlerin nasıl tahrip edilebileceği konusunda insanları aydınlatsınlar. Çoğu Siyonist baronlara ait olan ilaç fabrikalarını zengin edeceğiz diye, milletin kanıyla geniyle oynatmayalım!


  Gökçer Öğünç

  paylas.com
   
 2. ZeyNoO

  ZeyNoO ٠•●♥ KuŞ YüreKLi ♥●•٠ V.I.P

  Katılım:
  5 Ağustos 2008
  Mesajlar:
  54.319
  Beğenileri:
  6.231
  Ödül Puanları:
  12.080
  Cinsiyet:
  Kadın
  Meslek:
  Muhasebe
  Banka:
  26.322 ÇTL
  Bende bildiğim bi bilgiyi paylaşım :)

  Bi yakınımız medikal malzemeler üzerine bi firmada çalışıyo ve hastanelerde sürekli..
  Gittiği bi hastanede doktora bu grip yüzünden gelen hasta sayısını sormuş..
  Doktorda domuz gribine yakalanmış hasta gelmediğini fakat grip aşısının yan etkilerinden gelen hastanın çok olduğunu söylemiş...!!!
  Gripten çok aşı sağlığımızla oynuyo anlayacağınız..
   
 3. zevzek

  zevzek zevzek® Özel üye

  Katılım:
  21 Ağustos 2009
  Mesajlar:
  517
  Beğenileri:
  10
  Ödül Puanları:
  630
  Yer:
  istanbul
  Banka:
  113 ÇTL
  başbakan uyanık bir insandır niye böylebir şey dedi beni düşündüren bu eğerki başbakan böyle bişi demeseydi zaten aşı şimdiye kadar bitmişti. burda asıl konu bu başbaj-kan yığılma olmasın diyemi böyle konuştu birde bu var böyle zıtlık olamaz çünki
   
 4. Mavi Gül

  Mavi Gül ѕση_¢ıqℓıк Özel üye

  Katılım:
  3 Mayıs 2009
  Mesajlar:
  4.624
  Beğenileri:
  376
  Ödül Puanları:
  3.730
  Yer:
  Misafir Sevmez
  Banka:
  2.637 ÇTL
  Sağlık bakanımızın çocuklarıda domuz gribine yakalandı traji komik bir hal aldı bu grip bu bayram kim takar kim sallar bilmem ama amaaaan der ben büyüklerimin ellerini öperim valla :P insan icadı bir hastalık tamamen birilerine rant sağlamak için oluşturulmuş milenyum bilimi gribi hepimiz bir şekilde ölüyoruz işte bende gripten öleceksem gripten ölürüm ne olacak :D hem çok çektirmiyomusta haberlerde izlediğime göre zaturreye hemen çevirip tak götürüyormus :D aşı ması olmam ben :P
   
 5. Safir

  Safir Özel Üye Özel üye

  Katılım:
  4 Mayıs 2008
  Mesajlar:
  4.119
  Beğenileri:
  269
  Ödül Puanları:
  3.730
  Banka:
  515 ÇTL
  Bu konuda artık kimseye inanmıyorum. Doktorumla konuştum, kendisi aşı olmuş(?) ama bana "kesinlikle olman lazım" yada "riski yok" diye kesin birşey söyleyemedi. "İçinde bulunan civalı katkı maddesi bütün aşılar için geçerli, dolayısıyla aynı risk hepsi için var." dedi. Kâr-zarar muhasebesini iyi yapmalıymışım. Muhtemelen olmicam.
   
 6. ruhu'm

  ruhu'm Aktif

  Katılım:
  1 Aralık 2009
  Mesajlar:
  329
  Beğenileri:
  3
  Ödül Puanları:
  630
  Meslek:
  oLüm GéLdiği Zaman YaniMa GéLMé.. Bén AzRaiLLé'Dé
  Yer:
  bi ara tabelaya bakarım x)) ♥AkLım Hep Sende
  Banka:
  15 ÇTL
  inanmıyorum ben bu şeylere evet bir çok insan bu yüzden öldü ama aşıdan kaynaklanan çok şey var... zararları daha çok... eğer yakalanırsm ölede ölücem böle de ilgilenmiyorum..
   
 7. aslıhan35

  aslıhan35 Katılımcı

  Katılım:
  1 Temmuz 2009
  Mesajlar:
  108
  Beğenileri:
  4
  Ödül Puanları:
  630
  Banka:
  2 ÇTL
  başbakanın olmam dediği sağlık bakann sırıtark alın ben oluyorum bi sorun yok mesjı verdiği yurdum ikilemlerinden biri:Dkaldı ki bu ikilem çernoblden sonra derstir biizm ülkemiz ama...(dünyda böyle bi rezillk var mı onu bilmiorum ama kabine toptan istifa etsin böyle bu durumda biri yaptrmam dio diğeri yapılsın zararsız diyor eyy allahım:P)ve buna karar veren kişilerin tıp eğitim çıkışlı kişiler olmadıkları da malumnz üzere ama ülkeyi şahane ikileme soktular her konuda oldugu gibi..
   
 8. YoRuMSuZ

  YoRuMSuZ Biz işimize bakalım!

  Katılım:
  7 Haziran 2006
  Mesajlar:
  25.340
  Beğenileri:
  8.754
  Ödül Puanları:
  11.330
  Cinsiyet:
  Erkek
  Banka:
  17.817 ÇTL
  İkilem bizim gerçeğimiz biz ikilemsiz yaşayamayız ama : )
   
Benzer Konular
 1. zevzek
  Mesaj:
  0
  Görüntüleme:
  536
 2. mehmet ş
  Mesaj:
  5
  Görüntüleme:
  626
 3. mehmet ş

  domuz gribi

  mehmet ş, 20 Ekim 2009, Paylaşıldığı Yer: Şiir
  Mesaj:
  1
  Görüntüleme:
  566
 4. Mc_ÖRGE
  Mesaj:
  1
  Görüntüleme:
  906
 5. Mc_ÖRGE
  Mesaj:
  6
  Görüntüleme:
  740
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş