1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

Don

Konusu 'Fıkra' forumundadır ve kısacaben tarafından 29 Haziran 2010 başlatılmıştır.

1. kısacaben

kısacaben Katılımcı

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    630
    Banka:
    1 ÇTL
    Winston Churchill, dünyanın Hitler belasından kurtarılmasında, önemli rolü olan İngiltere Başbakanı... O yıllarda birlikte savaştığı Sovyetler Birliği’nin başkenti Moskova’ya sık sık gidiyor. Ancak her iki taraf da mesafeli davranıyor. Moskova Kremlin Sarayı’ndaki konferans, uzun saatler sürüyor. Bu sırada perdenin arkasından, gözetleme yapan bir Sovyet gizli polisi, Churchill’in oturduğu iskemlenin arkasında bir iplik görüyor. Almak istiyor ve çekiyor. İpliğin arkası gelmiyor ama, o da sabırla sonuna kadar çekiyor. Toplantıdan sonra İngiltere Başbakanı kendi elçilik binasındaki yatak odasına giriyor ve soyunuyor. Hayretler içinde söyleniyor: “Ben bunların bütün numaralarını bildiğimi sanırdım. Ama bana hissettirmeden donumu nasıl çıkarttıklarını anlayamıyorum.” [​IMG]

2. KıRMıZı
    Aşık

KıRMıZı TeK BaşıNa CUMHURİYET V.I.P

Beğenileri:
    4.782
    Ödül Puanları:
    11.580
    Meslek:
    Karmaşıkkk
    Yer:
    TÜRKİYE
    Banka:
    384 ÇTL
    =LL=LLgüzeldi..paylaşım için teşekkürler...

3. ZeyNoO
    Melek

ZeyNoO ٠•●♥ KuŞ YüreKLi ♥●•٠ AdminE

Beğenileri:
    5.784
    Ödül Puanları:
    12.080
    Meslek:
    Muhasebe
    Yer:
    ❤ Şehr-i İstanbul ❤
    Banka: