1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

Drogba'dan Cimbom'a büyük şok!

Konusu 'Galatasaray' forumundadır ve aslann tarafından 5 Ekim 2013 başlatılmıştır.

1. aslann
    Ruhhastasi

aslann Ülken İçin Yaşa Aşkın İçin Öl!

Beğenileri:
    499
    Ödül Puanları:
    5.330
    Yer:
    MAVİ
    Banka:
    115 ÇTL
    Didier Drogba'nın sözleşmesini yenilemek isteyen Galatasaray'a yıldız futbolcudan şok yanıt geldi.

Yaşı ile birlikte performansı da ileri giden Drogba, 'Amerikan rüyası'na kapıldı, sözleşme yenileme planı gerçekleşmedi. Cimbom'un yeni teknik patronu Mancini'nin de 1 yıl daha çalışmak istemesi üzerine Fildişili yıldızın sözleşmesini yenilemek için harekete geçen yönetim, büyük şok yaşadı. ABD'nin New York takımı ile prensip anlaşmasına vardığını dile getiren Drogba'nın, "Üzgünüm, kalamam" yanıtını verdiği ve yönetimin alternatif isimlere yöneldiği dile getirildi.

Sabah

2. KıRMıZı
    Aşık

KıRMıZı TeK BaşıNa CUMHURİYET V.I.P

Beğenileri:
    4.771
    Ödül Puanları:
    11.580
    Meslek:
    Karmaşıkkk
    Yer:
    TÜRKİYE
    Banka:
    368 ÇTL
    Vaybe..drogbaya bak...butun sempatim yok oldu simdi...

3. _Miroğlu_
    Dalgın

_Miroğlu_ Aktif

Beğenileri:
    110
    Ödül Puanları:
    1.080
    Yer:
    İstanbul
    Banka:
    9 ÇTL
    Birkaç ay önce Kendisi ile yapılan bir röportajda bunu zaten dile getirmişti.
    Bence yönetim anlaşma zeminini o zaman hazırlamalıydı. :)

Sayfayı Paylaş