Dudaklarınız İle İlgilenin

Papatya

Men sebete nebete...
Süper Moderatör
Katılım
6 Ags 2012
Mesajlar
22,024
Beğeniler
6,468
Şehir
Seattle.
#1
Dudaklar insan vücudunda güneş hasarına karşı kalan en savunmasız bölgedir. Bunun nedenlerinden biri dudak derisinin cildimize göre ince ve hassas olması, diğeri ise dudağımızı diğer bölgelere göre güneş etkisine karşı yeterince koruyamamamız. Milyonlarca insan cilt hasarlarına neden olan UV ışınlarını önlemek için güneş koruyucu kullanıyor. Aynı etkiye maruz kalan dudaklar için bu hassasiyet gösterilmeyerek ihmal ediliyor. Bu sebeple korunmasız ve nemsiz kalan dudakların, kuruluğun yanı sıra güneşin zararlı etkenlerinin sebep olduğu çeşitli cilt hastalıklarına da yatkınlığı artıyor.

Dudaklarımızı güneşten korumanın en kolay yolu SPF özellikli dudak koruyucu kullanmaktır. Kışın kuruyan dudaklarımızı iyileştirmek için gösterdiğimiz hassasiyeti, yazın güneşten korumak için de göstermeliyiz.


Dudaklarınızın güneşten korunmaya ihtiyacı var. Konuşmak, yemek, içmek, öpmek için... Onları koruduğunuza emin olun, yumuşak ve sağlıklı tutmak için dudak nemlendiricinizi unutmayın.

Önerilen ürün:
Neutrogena ® SPF 20 Dudak Nemlendiricisi
Neutrogena ® SPF 20 Güneş Koruma Faktörü ile zenginleştirilmiş Dudak Nemlendiricisi zengin nemlendirici formülü sayesinde kurumuş ve çatlamış dudakları yumuşatır, uzun süreli rahatlama sağlar. Dudaklarınızın görünümünü iyileştirir. Her türlü hava koşullarına karşı uzun süre etkili koruma sağlar. SPF 20 Güneş Koruma Faktörü ile dudaklarınızı güneşin zararlı etkilerine karşı korur.
Tavsiye edilen Tüketici fiyatı: 7.90 TL


 

arz-ı hal

şşşşştttttttt
Özel üye
Katılım
29 Ksm 2011
Mesajlar
11,651
Beğeniler
559
Şehir
Beşitaş'ın tam ortası
#2
sürekli balsam kullnamka lazım kış,yaz fark etmez düzenli olarak kullanılmalı.
yazın ise ben bi krem kullanıyorum iyi geliyor 20 lira uzun zaman da gidiyor...suratım da en sevdiğim yerim ilk önce dudaklarım,sonra gözlerim:D
 

Benzer konular

Top