Düğünler için Mekanlar ve Fiyatlar

arz-ı hal

şşşşştttttttt
Özel üye
Katılım
29 Ksm 2011
Mesajlar
11,733
Beğeniler
559
Şehir
Beşitaş'ın tam ortası
#1
TITANIC BUSINESS HOTEL ASIA
Bilgi: TITANIC Business Hotel'de yer alan, 1000 kişi kapasiteli Karina Balo Salonu, Türk ve dünya mutfağının en lezzetli örnekleri ile bezenmiş zengin menü seçenekleri, farklı aydınlatmaları ve ferah tasarımının yanı sıra, şık ve modern çizgileri ile düğünlerin peri masalına dönüştüğü bir mekân haline geliyor. Dilerseniz havuz başında başlayacak bir kokteyl, balo salonunda devam edebiliyor. Sizin zevkinizle dekore edilmiş mekanla ve seçkilerinizden oluşan müzikle Titanic'in kusursuz hizmet kalitesi bütünleşiyor.

Fiyat: Mönü fiyatlandırmaları 75 TL. KDV dahil fiyatlandırmarıyla başlayan Titanic Business Hotel, yaz aylarında fiyat farkı ödemeden havuz katında 300, bahçede ise 200 kişiye kadar özel davetler de verilebiliyor.

Kapasite: Titanic Business Hotel'de birbirinden bağımsız 4 ayrı düğün mekânı bulunuyor. Davetli sayısına göre organize edilen salonlarda 100 kişiden 1100 kişiye kadar konuklarınızı ağırlayabiliyorsunuz. Titanic Business Hotel, Anadolu Yakası'nın en büyük kolonsuz salonu olma özelliğini taşıyan Karina Balo Salonunda, 937 m2 alan ve 6.20 cm tavan yüksekliği ile kalabalık ve şık davetlere ev sahipliği yapıyor. Özel fuayesi ile ayrı bir giriş kapısı bulunan, farklı ve şık bir dekorasyona sahip bu salon, 20 m2'lik podyumu ve geniş dans pisti ile özel davetlerin vazgeçilmezi?

Dahil Olan Hizmetler:

Hoş geldiniz Kokteyli

Seçmiş Olduğunuz Düğün Yemeği Mönüsü

Kullanım Odasına Düğün Öncesi 2 Kişilik Mönü Servisi

Düğün Pastası

Her davet masası için hazırlanan özel tasarımlı çifte özel resimli mönü kartları

Davet Öncesi 2 Kişilik Test Yemeği

Düğün Günü İçin Bir Adet Kullanım Odası

Gelin Damat Konaklama Odası Süsleme ve Şarap Servisi

Düğün Günü Gelin-Damat için konaklama odası, ertesi gün Alesta Restaurant'ta kahvaltı dâhildir.

Ada manzarasına sahip, çiftelerimiz için süslenmiş balayı odalarında 1gece konaklama hakkına sahip oluyorlar.

Spa alanını ücretsiz kullanma imkânı (Hamam, Jakuzi, Buhar Odası, Sauna, Havuz kullanımı)

Otelden geç ayrılma olanağı.

 

arz-ı hal

şşşşştttttttt
Özel üye
Katılım
29 Ksm 2011
Mesajlar
11,733
Beğeniler
559
Şehir
Beşitaş'ın tam ortası
#2
ARTEMIS MARIN PRINCESS HOTEL
Bilgi: Her güzel rüya gerçek olmayı hak eder. Her genç kızın rüyası da, yeni hayatına masal gibi bir düğünle adım atmaktır. Artemis Marin Princess Hotel size rüyalarınızı vaad ediyor; 100 kişiden 900 kişiye kadar kapasiteye sahip 3 adet salon ve 900 kişilik kapasiteye sahip havuz başı seçenekleri ile düğün, nişan ve okul mezuniyetlerinizi organize etmek için sizleri bekliyor.

Fiyat: Misafir sayınıza uygun olarak seçeceğiniz salonda sunulacak olan zengin yemek ve içecek menü fiyatları 60 TL ile 95 TL arasında değişiyor.

Kapasite: Marmara Salonu 750 kişilik düğün, 1000 kişilik kokteyl düzeni kapasitesinde;

Fırat Salonu 450 kişilik düğün, 600 kişilik kokteyl düzeni kapasitesinde;

Bozcaada Salou 350 kişilik düğün, 600 kişilik kokteyl düzeni kapasitesinde;

Havuz Başı 900 kişilik düğün, 1200 kişilik kokteyl düzeni kapasitesindedir.

Dahil Olan Hizmetler

5 çeşitten oluşan (beyaz et, kırmızı et, balık) yemek menüsü, limitli veya limitsiz (alkollü veya alkolsüz) içecek seçeneği

Balayı çiftine özel olarak hazırlanmış jakuzili süit oda ve odada meyve sepeti ile bir şişe şampanya ikramı

Düğün sabahı açık büfe kahvaltı veya balayı odasına kahvaltı servisi

Otel çıkış saatine kadar kapalı havuz, hamam, sauna kullanımı

Düğün günü, düğün sahipleri için bir adet kullanım odası

Gelin yolu, özenle hazırlanmış nikah masası, misafirler için giydirilmiş masa ve sandalye düzeni, profesyonel fotoğraf çekimi

Birinci evlilik yıldönümünde çifte unutulmaz bir akşam yemeği 

arz-ı hal

şşşşştttttttt
Özel üye
Katılım
29 Ksm 2011
Mesajlar
11,733
Beğeniler
559
Şehir
Beşitaş'ın tam ortası
#3
TITANIC PORT HOTEL
Bilgi: Muhteşem düğünlere imza atan Titanic, bugüne kadar pek çok çifti mutlu sona erdirdi. Titanic Port Hotel'de yer alan 180 ve 120 kişi kapasiteli Adriyatic Balo Salonu ve onikinci katımızdaki eşsiz deniz ve şehir manzaralı Compass Roof Türk ve dünya mutfağının en lezzetli örnekleri ile bezenmiş zengin menü seçenekleri, farklı aydınlatmaları ve ferah tasarımlarıyla şık ve modern düğünlere ev sahipliği yapıyor. Dilerseniz onikinci kattaki Roof'ta, dilerseniz balo salonumuzda davetleriniz sizin zevkinize göre dekore edilip, beğenilerinize göre hazırlanmış müzik eşliğinde, Titanic'in kusursuz hizmet kalitesi ile bütünleşiyor.

Fiyat: Menü fiyatları kişibaşı 79 TL'den başlıyor. Fiyatlara KDV dahildir. Diğer menü ve fiyatları öğrenmek için bilgi istek formu doldurarak Titanic Port Hotel ile iletişime geçebilirsiniz. Fiyatlar Mart - Eylül 2011 tarihleri arasında geçerli.

Kapasite: Avrupa Yakası'nın en hoş kolonsuz salonu olma özelliğini taşıyan Adriyatic Balo Salonu'nda, 195m2 alan ve 6.00 cm tavan yüksekliği ölçüleri ile özel ve şık davetlere ev sahipliği yapıyor. Özel fuayesi ile ayrı bir giriş kapısı bulunan, farklı ve şık bir dekorasyona sahip bu salon, 8 m2'lik podyumu ve geniş dans pisti ile özel davetlerin de vazgeçilmezi olmaya aday.

Dahil Olan Hizmetler:

Dört Çeşit Yemekten Oluşan Alternatifli Düğün Menüsü seçenekleri

Düğün Öncesi Kokteyl, fuayede krudite, cips, çerez, yeşil zeytin ve alkollü ve alkolsüz welcome punchlarından oluşan kokteyl

Özel tasarlanmış 'Düğün' pastası ile çay ve kahve ikramı

Gelin odasına düğün öncesi 2 kişilik menü servisi

Titanic Port Hotel konaklama ve Alesta Restaurant'ta açık büfe veya odanızda kahvaltı ikramı

Balayı Odası şarap ve meyve ikramı

Gelin ve damat aileleri için günlük kullanılmak üzere 1 adet hazırlık odası

Davet 'Menü Tadımı'

Her davet masası için hazırlanan özel tasarımlı çifte özel resimli menü kartları

Krem renkli streç sandalye kılıfı, beyaz masa örtüsü, ayna, masa üzerine konsepte uygun renkte pul, taş sim sepiştirilmesi, peçete, 3 kollu gümüş şamdanlar

Renkli kuşak seçenekleri

Anı defteri, anı kalemi


 

arz-ı hal

şşşşştttttttt
Özel üye
Katılım
29 Ksm 2011
Mesajlar
11,733
Beğeniler
559
Şehir
Beşitaş'ın tam ortası
#4
ELITE HOTEL DRAGOS
Bilgi: Mutluluğunuzun her saniyesini rüya gibi bir atmosferde gerçekleştiriyoruz. Masa düzeninden çiçeklere, size özel menü seçiminden düğün pastasına, ışıktan müziğe her detayın incelikle düşünüldüğü kusursuz bir düğünün ardından gelin ve damadı muhteşem manzaralı bir balayı süitine davet ediyoruz. Gelin adayları için en özel anlardan biri de kına geceleridir. Elite Hotel Dragos özel kına paketleri ile bu geleneği yaşatıyor. Kına gecesi paketleri için bilgi almayı unutmayın.

Fiyat: Kişi başı 31 Euro + KDV' den başlayan düğün paketi dahil fiyat seçenekleri mevcut.

Kapasite: Mekan, Prens Adaları manzaralı balo salonlarında, banket düzeninde 230 kişi kapasiteli nişan ve düğün organizasyonlarında misafirlerinizi ağırlamaktadır. Elite Otel Dragos, yaz mevsiminde Palmiye ağaçları arasında bulunan bahçe katındaki havuz kenarında banket düzeninde 300, kokteyl düzeninde 400 kişilik hafızalara yer eden yaz düğünlerine imza atmaktadır.

Dahil Olan Hizmetler:

Hoşgeldin Kokteyli

Davet öncesi 2 kişilik 'Menü Tadımı'

Balayı odasında konaklama

Düğün günü için ailelere özel bir adet günlük kullanım odası

Balayı odasına düğün öncesi 2 kişilik menü ikramı

Kaftan Restaurant'ta açık büfe veya Balayı odanızda size özel kahvaltı ikramı

Her davet masası için hazırlanan özel menü kartları

Misafirlerinizin düğün gecesi otelimizde konaklaması için özel oda fiyatı

Elite Patesserie pasta kataloğundan düğün pastası ve dilimli pasta

 

arz-ı hal

şşşşştttttttt
Özel üye
Katılım
29 Ksm 2011
Mesajlar
11,733
Beğeniler
559
Şehir
Beşitaş'ın tam ortası
#5
THE SOFA HOTEL NİŞANTAŞI
Bilgi: Sevdiklerinizle birlikte keyifli ve unutamayacağınız bir gece geçirmeniz için sizin yerinize bütün ayrıntıları düşünen The Sofa Hotel Nişantaşı, ömür boyu sürecek birlikteliğinizin başlangıcı olacak hayalinizdeki düğüne ev sahipliği yapıyor. The Sofa Hotel Nişantaşı'nın 8. katında yer alan, büyüleyici İstanbul ve Boğaz manzarasına sahip Art*8 Lounge; deneyimli ziyafet personeli, kişiye özel hizmet anlayışı, özel sunumlu menüleri ve ev sahipliği yaptığı modern sanat eserleriyle kutlamalarını sanatla süslemek isteyenler için benzersiz bir fırsat sunuyor.

Fiyat: Mekan, kişi başı 40 Euro + KDV'ye kokteylli düğün paketi sunuyor. Ayrıca, düğünlerini The Sofa Hotel Nişantaşı'nda gerçekleştirmiş olan Düğün.com kullanıcıları, ilk evlilik yıldönümlerinde 1 gece konaklama imkanına sahip olacaklar. (Otelin müsaitlik durumuna göre bu hakkı başka bir gün de kullanabilirsiniz)

Kapasite: Art*8 Lounge'ın Boğaz manzarasına sahip terasında yaz mevsiminde kokteyl düzeninde 400, oturmalı düzende 200; kış mevsiminde kokteyl düzeninde 200, oturmalı düzende ise 100 kişiye kadar konuklarınızı ağırlama imkânına sahipsiniz.

Dahil Olan Hizmetler:

4 çeşitten oluşan düğün yemeği limitsiz yerli içki ile

Balayı Suitinde konaklama, meyve tabağı ve 1 şişe şarap eşliğinde

Açık büfe kahvaltı

Sanitas SPA'da havuz ve jakuzi kullanımı

Düğün öncesi gelin hamamı (geline ücretsiz, ailesine %50 indirimli)


 

arz-ı hal

şşşşştttttttt
Özel üye
Katılım
29 Ksm 2011
Mesajlar
11,733
Beğeniler
559
Şehir
Beşitaş'ın tam ortası
#6
BYOTELL İSTANBUL
Bilgi: Düğün ya da özel davetlerinizde ByOtell Hotel İstanbul size ve misafirlerinize eşsiz anlar yaşatıyor. Hayalinizdeki etkinliği gerçekleştirmek için profesyonel servis ekibi ve organizasyon firmaları sizi bekliyor. Yıllardır hayalini kurduğunuz gün yaklaşırken organizasyon sizi düşündürmesin. Siz sadece bu mutluluğu doya doya yaşayın, detaylarla bırakın ByOtel ilgilensin. Mutluluğa ilk adımı muhteşem bir düğün töreniyle atın.

Gelin adayları için en özel anlardan biri olan kına geceleri için ise BYOTELL'in sunduğu özel kına gecesi paketleri için bilgi almayı unutmayın.

Fiyat: Hafta arası düğün menüleri kişi başı 70 TL, Hafta sonu menüler 95 TL'den başlıyor ve 6 ayrı menü çeşitleri mevcut. Fiyatlara KDV dahildir. Diğer menü ve fiyatları öğrenmek için bilgi istek formu doldurarak ByOtel'le iletişime geçebilirsiniz.

Kapasite: Kapalı Alanda Balo salonu maksimum kapasitesi 500 kişi. Açık hava kapasiteleri maksimum 600 kişi.

Dahil Olan Hizmetler:

Davet öncesi 4 kişilik 'test yemeği

Tüm salon süsleme

Dj eşliğinde müzik

Düğün menüsü

Özel tasarlanmış Düğün pastası

Gelin odasına düğün öncesi 2 kişilik menü servisi

Özel tasarımlı menü kartları

Balayı odasında konaklama ve açık büfe kahvaltı

Balayı çiftine otelde bulundukları süre içinde Fitness ve SPA alanları kullanımı.

 

arz-ı hal

şşşşştttttttt
Özel üye
Katılım
29 Ksm 2011
Mesajlar
11,733
Beğeniler
559
Şehir
Beşitaş'ın tam ortası
#7
POINT HOTEL TAKSİM
Bilgi: Gönlünüzden ister Boğaz manzarası eşliğinde görkemli bir akşam yemeği, ister herkesin kolayca iletişim kurabileceği şık bir kokteyl geçsin. İster gecenin geç saatlerinde şehrin merkezinde davet sonrası bir eğlence düşlüyor olun, ister film sahnelerindeki gibi gelin buketinizle herkesin içinden geçerek uğurlanacağınız bir merasim; Point Hotel Taksim tüm hayallerinizi gerçekleştirmek için çalışıyor.

Fiyat: Mekan kişi başı 40 Euro + KDV'ye düğün paketi sunuyor. Ayrıca, Düğün.com kullanıcıları 31 Mart 2011 tarihine kadar Point Hotel Taksim'de düğünlerini gerçekleştirdikleri takdirde 1 aylık Sağlık kulübü üyeliği (sauna & hamam & kapalı havuz & steam bath) paketini kazanıp, Camene SPA da % 10 indirim hakkına sahip olacak.

Kapasite: View Point Restaurant'da Boğaz manzarası eşliğinde kendine özel terasıyla 140; Giza salonunda 230 ve Fuji salonunda kendine ait balkonuyla 70 kişiye kadar konuklarınızı ağırlama imkânına sahipsiniz.

Gecenin sonunda sizin için hazırlanmış özel süitinizde meyve sepetinin tadını çıkartarak şarabınızı yudumlarken bu keyifli günün yorgunluğunu atabileceksiniz.

Dahil Olan Hizmetler:

1 saatlik kokteyl; cips, çerez, krudite ve limitsiz yerli içki ile

4 aşamalı set menu limitsiz yerli içki ile

Düğün pastası

Balayı suiti, kahvaltı, meyve ve şarap eşliğinde

Masa dekorasyonu; sandalye organze kumaş bağlama

Masa üzerine mum şamdan

Tüllerle süslenmiş 4 adet gelin yolu


 

arz-ı hal

şşşşştttttttt
Özel üye
Katılım
29 Ksm 2011
Mesajlar
11,733
Beğeniler
559
Şehir
Beşitaş'ın tam ortası
#8
MOVENPICK HOTEL ISTANBUL
Bilgi: Düğününüz hayatınızın en mutlu ve en heyecan verici günlerinden biri olmalı. Mövenpick Hotel Istanbul'un profesyonel ekibi tüm detayları sizin adınıza düşünerek düğününüzün her anından zevk almanızı sağlıyor.

Fiyat: Mekan, kişi başı 42 Euro'dan başlayan paket fiyatlarıyla hizmet vermektedir. Fiyatlarda 18% KDV hariç tutulmuştur. Haftaiçi düzenlenecek olan davetlerde belirtilen ücret üzerinden 5.- kişi başı indirim uygulanmakatdır.

Kapasite: Oturmalı 400 kişi, Ayakta 600 kişi kapasiteli.

Dahil Olan Hizmetler:

Düğün:

3 course menü

Limitsiz yerli içki ve meşrubat

Düğün pastası

Kokteyl

1. yıldönümünde Mövenpick İzmir ve İstanbul'da suite odada konaklama

Standart düğün süslemesi

'Daima hizmetinizde Wedding Planner'

Kokteyller içinse:

Skyline Lounge alanı, Azzur Bahçe alanı ve Balo Salonu içn

Kişi başı 30 + KDV

Limitsiz yerli içki ve meşrubat

Cips, çerez, kurudite

6 farklı kanepe çeşidi

Cuma ve cumartesi akşamları için geçerlidir.

Pazar akşamları için % 10 indirim yapılır.


 

arz-ı hal

şşşşştttttttt
Özel üye
Katılım
29 Ksm 2011
Mesajlar
11,733
Beğeniler
559
Şehir
Beşitaş'ın tam ortası
#9
POINT HOTEL BARBAROS
Bilgi : Dünyanın yeni otel teması olan "Art Tech" konseptine sahip, çağdaş sanat ve iç mimari ile en son teknolojik yenilikleri biraraya getiren Point Hotel Barbaros'ta düğününüzü balo salonunda ya da otelimizin 18. katında bulunan Roof Restorant' ta planlayabilir, büyüleyici boğaz manzarası eşliğinde sevdiklerinizle birlikte keyifli bir gece geçirebilirsiniz.

Fiyat: Kişi başı 45 ile 60 arasında değişen menu alternatifleri bulunmakta olup, menuye limitsiz yerli içki ve KDV dahildir.

Kapasite: Minimum 150 kişiden maksimum 400 kişiye kadar olan organizasyonlarınıza ev sahipliği yapabiliyor.

Dahil Olan Hizmetler:

Girişte servis edilecek olan cips,çerez ve kuruditeden oluşan kokteyl

Düğün pastası

Düğün Alanı masa örtüsü ve sandalye kılıfı

Nikah masası çiçeği

Dans pisti ve podyum temini

Düğün sahibi çifte 1 adet balayı odası oda ve kahvaltı

Barkovizyon talep edilmesi halinde 100 EURO olarak ücretlendirilmektedir.


 

arz-ı hal

şşşşştttttttt
Özel üye
Katılım
29 Ksm 2011
Mesajlar
11,733
Beğeniler
559
Şehir
Beşitaş'ın tam ortası
#10
ISTANBUL MARRIOT HOTEL ASIA
Bilgi: İstanbul Marriot Hotel Asia 52 Euro'dan başlayan fiyatlarla kapalı mekan ve açık hava düğünlerine ev sahipliği yapıyor.

Fiyat: Hafta arası düğün menüleri kişi başı 52.-Euro, Cuma ve Pazar 56.-Euro, Cumartesi 65.-Eurodan başlıyor. 9 ayrı menü çeşidi mevcut. Fiyatlara KDV dahil değil. Diğer menü ve fiyatları öğrenmek için lütfen bizimle iletişime geçin. Verilen fiyatlar Ocak - Aralık 2010 tarihleri arasında geçerli.

Istanbul Marriott Hotel Asia'da SPA ve hamam shizmetleri de bulunmakta. Sevgilinizle birlikte aşkınızın keyfini çıkaracağınız 'Romantik Düşlere Yolculuk' paketi KDV dahil 380 TL.

Kapasite: Kapalı Alanda Balo salonu maksimum kapasitesi 550 kişi. Açık hava kapasiteleri havuzbaşında maksimum 750 kişi.

Dahil Olan Hizmetler:

Dört Çeşit Yemekten Oluşan Düğün Menüsü

Düğün Öncesi Kokteyl, havuz başı veya fuayede krudite, cips, çerez, yeşil zeytin ve limitsiz yerli içkiden oluşan bir saatlik kokteyl

Özel tasarlanmış 'Düğün' pastası ile çay ve kahve ikramı

Gelin odasına düğün öncesi 2 kişilik menü servisi

Balayı suitinde konaklama ve Orange Restoran'da açık büfe veya odanızda kahvaltı ikramı

Gelin ve damat aileleri için günlük kullanılmak üzere 2 adet hazırlık odası

Davet öncesi 6 kişilik 'Menü Tadımı'

Her davet masası için hazırlanan özel tasarımlı menü kartları

Beyaz renkli sandalye kılıfı, masa örtüsü, peçete, 5 kollu gümüş şamdanlar

Misafirlerinizin düğün gecesi otelimizde konaklamaları için haftasonu özel fiyat 99 + KDV

Marriott Rewards üyeliği

Özel Fırsat: Dilediğiniz ülkedeki Marriott Otellerinden birini seçin; balayınızın ilk gecesi size hediyemiz olsun!


 

Benzer konular

Top