1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

Magazin Düğününe Babasını Çağırmadı

Konusu 'Sadece Magazin Haberleri' forumundadır ve cemree tarafından 26 Haziran 2014 başlatılmıştır.

1. cemree
    Eğlenceli

cemree =)=) Süper Moderatör

Beğenileri:
    3.730
    Ödül Puanları:
    11.080
    Yer:
    Ankara
    Banka:
    1.170 ÇTL

İkinci kez nikah masasına oturan Pelin Karahan, 18 yıldır görüşmediği babasını düğününe davet etmedi. Bayram Ali Karahan'sa, "Kızımın mutluluğu benim mutluluğumdur" dedi.

3.5 aylık hamile oyuncu Pelin Karahan, dört aydır beraber olduğu Bedri Güntay’la Adile Sultan Yalısı’nda nikah masasına oturdu.

Gecede 2 farklı gelinlik giyen yıldız, düğününe en son 13 yaşında gördüğü babası Bayram Ali Karahan’ı çağırmadı.

Kızının evlendiğini gazetelerden öğrenen Karahan, "Görüşsem de görüşmesem de benim kızımdır. Onun gözlerindeki mutluluk benim de mutluluğumdur. Çok güzel işler yaptı. Onunla gurur duyuyorum" dedi.

KıRMıZı bunu beğendi.
  2. dderya
    Ayyaş

dderya kOkOşŞ Süper Moderatör

Beğenileri:
    7.491
    Ödül Puanları:
    11.080
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    izmir :)
    Banka:
    59 ÇTL
    bu kadar genç birisi nasıl 2. evliligini yapar anlayamadım..

3. Esr3
    Haylaz

Esr3 Özel Üye Özel üye

Beğenileri:
    281
    Ödül Puanları:
    2.230
    Banka:
    10 ÇTL
    Allah bilir ne yaptida görüşmek istemedi. Simdi cikip gurur duyuyorum numaralarina yatmasida iğrenç. Gerçi kiz napti onuda bilmiyoruz ya. Neyse allah bilir allah :D

Sayfayı Paylaş