Düğününe MSN’den katıldı

Katılım
16 Arl 2009
Mesajlar
259
Beğeniler
3
#1Amerika’da yaşayan Hasan Şire kendi düğününe gelemeyince, imdada teknoloji yetişti…
Adana’da bir düğün damatsız yapıldı. ABD’de çalışan damat Hasan Şire yetişemeyince, gelin Gönül Güler ona MSN’le ulaşıp ekranda göbek attırdı

İstanbul’daki bir kafede 2.5 yıl önce bir ortak arkadaşları sayesinde tanışan Gönül Güler (31) ile Hasan Şire’nin (31) önceki gün yapılan düğününde sadece gelin vardı...

Hasan Şire, Gönül Güler’le tanıştıktan bir süre sonra, amcasıyla birlikte ABD’nin New York eyaletindeki bir benzin istasyonunu işletmeye gitti. Şire ile Güler sosyal paylaşım sitesi MSN üzerinden görüşmeye devam etti. Genç adam, Gönül Güler’e MSN üzerinden evlenme teklifinde bulunup olumlu cevap alınca, çift de evlenme yolundaki ilk adımı atmış oldu.

Hasan Şire’nin ABD’den memleketi Adana’ya gelmesiyle çift nişan yaptı. Nişan sırasında düğün tarihi 26 Aralık 2009 olarak belirlendi. Düğün günü ABD’den izin alıp gelmek üzere Adana Havalimanı’ndan ayrılan Şire’yi, nişanlısı Gönül Güler, arkadaşları ve ailesi gözyaşları arasında tekrar ABD’ye uğurladı.

GELİNLE DAMAT 3G ÜZERİNDEN OYNADI

Düğün tarihi yaklaştıkça, Hasan Şire’nin, bırakamayacağı derecede yoğun olan işleri nedeniyle düğününe gelemeyeceği kesinleşince, aile de, düğün salonunu kiraladığı ve bütün hazırlıkları yaptığı için düğünü damatsız yapmaya karar verdi. Önceki gece yapılan düğüne damat katılamayınca, nikâh masasında tek başına oturan gelin, ilk dansını kayınbabası Ahmet Şire (56) ile yaptı.

Kendi düğününe katılamayan Şire, ABD’den 3G bağlantısı ile dizüstü bilgisayarından düğününü izledi. Gelin Güler, 3G ile bağlantı yapıldığını duyunca sevinçten havalara uçtu. Önce nikah masasında eşiyle MSN üzerinden görüntülü sohbet eden Güler, daha sonra dizüstü bilgisayarı sahneye getirterek damatla karşılıklı oynayınca, bir ilke daha imza atılmış oldu.

Bir süre oynadıktan sonra eşini telefonla arayarak konuşan Güler, “Yoksun burada... Yerinde Meltem oturuyor. Herkes senin sesini duymak istiyor ama telefonun sesi fazla çıkmıyor. Herkesin sana selamı var” dedi. Damatsız düğün yapıldığı için buruk bir sevinç yaşayan gelin Güler, “Sen burada yoksun ama yine de bizimle birliktesin. Seni çok seviyorum. Sen kalbimdesin” dedi.

İstanbul’da tanışıp evlenmeye karar verdiklerini anlatan Güler, “Sözün bittiği yerdeyim. Artık hiçbir şey söyleyemeyeceğim. O düğüne gelemedi ama ben 11 ocak günü aşkımın yanında olacağım” diye konuştgelinnettenevlendi.

alıntı
 

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Katılım
7 Hzr 2006
Mesajlar
37,473
Beğeniler
8,997
Takım
GALATASARAY
#2
Teknolojinin bu tarz kullanımına da pes diyorum yani :)
 

KıRMıZı

TeK BaşıNa CUMHURİYET
V.I.P
Katılım
22 Şbt 2008
Mesajlar
35,227
Beğeniler
7,078
Şehir
TÜRKİYE
#4
Haberlerde izlemiştim...Bundan sonra hersey netten olacak....Bir komşumuz kaynım evlenmek için pc aldı demişti.o geldi aklıma(netten bulacakmış evlenecek birini):):)...
 

patik

Özel Üye
Özel üye
Katılım
24 Arl 2009
Mesajlar
2,868
Beğeniler
402
Şehir
Kayseri
#8
İnternette başlayıp internette devam eden bir yaşam. Umarım bundan sonra daha sık yüz yüze olurlar.
 

Benzer konular

Top