Düğününe Sanal Sevgilisini Getirdi

Papatya

V.I.P
V.I.P
Katılım
6 Ags 2012
Mesajlar
23,328
Beğeniler
6,845
Şehir
Seattle.
#1


Gelişen teknoloji insanların hayatını gün geçtikçe daha ilginç bir hale getiriyor. Öyle ki sosyal yaşamdan iş hayatına kadar birçok alan bu değişimden olumlu ya da olumsuz etkileniyor.

Buna belki de en güzel örneklerden biri teknolojinin beşiği Japonya'da meydana geldi. Ülkede dünya evine giren bir damat, düğününe sanal sevgilisini de getirerek davetlileri şaşırttı.

Haber sitesi RocketNews24'e göre Japon damat, Nintendo'nun (dünyanın en büyük oyun geliştirici firmalarından biri) çıkardığı oyun konsolunda bulunan "Love Plus" adlı oyundaki sanal sevgilisini düğününe getirdi. Bununla da yetinmeyen damat, sanal sevgilisi için özel bir masa bile ayarladı. Sanal karakter, düğünü kendisine ayrılan özel yerden izledi.

SANAL SEVGİLİNİN SONU KÖTÜ OLDU

Ancak sanal sevgilinin sonu iyi bitmedi. Düğünün ardından oyun konsolundan, Love Plus adlı oyunun kartı çıkarıldı. Ardından da özel olarak hazırlanan bir tahta kutunun içine yerleştirildi. Gelin ve damat, bir tokmak ile tahta kutuyu parçaladı. Haber sitesine konuşan davetliler, tahta kutunun kırıldığı sırada damadın "moralinin bozuk olduğunu" gözlemlediklerini de kaydetti.

Japonya'da 250 bin kopyası satılan "Love Plus" adlı oyun, sanal karakter ile romantik bir ilişki geliştirmek üzerine kurulu.

 

İLkİm*

MaviKuş ~
Özel üye
Katılım
22 Ksm 2009
Mesajlar
5,340
Beğeniler
169
#2
pes diyorum . birde üzüldüyse niye evlendi evleniyosa niye düğüne çağırıyor . bunlar birer çelişki . ve daha nice çelişki var burada .
 
Top Bottom