Dükkan - Yakında Market Olacak :)

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Katılım
7 Hzr 2006
Mesajlar
37,470
Beğeniler
8,992
Takım
GALATASARAY
#1
Eveeeeett herkes, tamam ÇTL kazanıyoruz da ne olacak bu ÇTL'ler dediğine ve harcamayı seven bir toplum olduğumuza göre bize düşen de biriktirilen ÇTL 'leri harcama zemini oluşturmaktı. :)

Dükkana gitmek için TIKLAYINIZ...


Şu an Dükkanımız açık ama maalesef henüz içine ürün koyamadık. Dolayısıyla sadece içine girip şöyle bir bakabilirsiniz. Hafta sonu test birkaç ürünü raflara koyabiliriz. Dükkanımız ürün bakımından zenginleştiğinde adı MARKET olarak değişecek. ÇerezMARKET olabilir.

Önemli Not: Yakın zamanda PayPal olanlar için ÇTL satın alma opsiyonu gelecek. Ancak karşılığında, (satın aldığnız ÇTL 'ler için geçerli değildir) biriktirilen ÇTL leri satın aldığınızın 2 katına satma süreci de gelecek.
Bu şu demek: Paylaşımlarınızın karşılığı gerçek paraya dönüştürülebilir.

ÇTL satın almak için PayPal sistemine kayıtlı bir kartınızın olması ya da bir kartınızın olması, ÇTL satmanız için ise; PayPal , Akbank veya Halkbank hesabınızın olması yeterli. Bu konu ile ilgili detaylar zamanla oluşacak.


Dükkanda olması beklenen ürünler daha çok görüntü ve forum hakları ile ilgili olacak. Eski hediye sistemi ise mevcut değil. Ancak isteyen üyelerimiz Banka hesaplarında bulunan ÇTL 'leri istedikleri üyelere transfer edebilirler. Bu birkaç yöntemle yapılabilir. Zaten forumda bu iletim yöntemlerini farkettiniz. ÇTL iletimlerinde %5 gibi küçük bir kesinti mevcuttur. :D
 

kAşİf

Düşünmek lazım..
Özel üye
Katılım
15 Eyl 2014
Mesajlar
5,902
Beğeniler
6,547
#3
raflar boş gibi geldi bana..:)

ÇTL iletimlerinde %5 gibi küçük bir kesinti mevcuttur.
buradadamı var havale ücreti kesintisi.. :)
 
Düzenleyen yönetici:

ZeyNoO

٠•●♥ KuŞ YüreKLi ♥●•٠
V.I.P
Katılım
5 Ags 2008
Mesajlar
61,909
Beğeniler
6,253
Takım
GALATASARAY
#4
Eskiden çok paramız vardı onlar geri gelmiyor mu :D
Hediye almak çok zorlaşacak :P
 

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Katılım
7 Hzr 2006
Mesajlar
37,470
Beğeniler
8,992
Takım
GALATASARAY
#6
Dükkan raflarına 5 adet üye adı renklendirme ürünü koyduk. Günlük 50, haftalık 250 ÇTL gibi bir rakamla satın alabilirsiniz.

Sistemde bu özelliği başka üyelere de alma opsiyonu var ancak kimse bir başka üyenin başlığını izinsiz değiştirmesin lütfen. Ama bir üyemiz, ÇTL'si bol bir üyemizden samimiyetine göre, kendisi için böyle bir alışveriş talep edebilir.

Şimdilik sistem aynı zamanda test aşamasında. Aylık ve Süresi satınalmalar kapalı. Size de günlük alışveriş yapmanızı öneririm. Aynı türden bir özellik satın aldığınızda süre bitene kadar değişim yapamıyorsunuz. Eğer süresi bitmediği halde aynı ürünün bir başka versiyonunu alırsanız ÇTL'niz boşa gider.
 

dderya

kOkOşŞ
AdminE
Katılım
29 Tem 2013
Mesajlar
15,536
Beğeniler
8,001
Şehir
izmir :)
#10
Bu dükkan çok pahalı :D neon pembemiz de mora kaçmış ama daha güzel olmuşş daha çeşitli renkler de olsun :P

cimrilik yaparak 1 günlük aldım ben:D
 

Benzer konular

Top