Magazin Dünya Beckham'lara Küçük Geliyor

Papatya

Güzel Günler Göreceğiz.
V.I.P
Katılım
6 Ags 2012
Mesajlar
23,346
Beğeniler
6,904
Şehir
Seattle.
#1


Dünyanın en ünlü ve başarılı futbolcuları arasında gösterilen David Beckham, elde edilen bilgilere göre bir süredir kaldığı Amerika'dan da sıkıldı.

David Beckham ve ailesine dünya resmen küçük geliyor. İngiltere'nin ardından İspanya'ya, oradan da Amerika'ya geçen çift, şimdi kendilerine yeni bir rota belirleyecek.

YENİ ROTA Fransa MI?

17 yaşındayken İngiltere'nin en önemli futbol takımlarından Manchester United ile profesyonel futbol yaşamına başlayan Beckham, 2007'de İspanya'daki Real Madrid'den sonra Amerika'ya gitmişti. Los Angeles Galaxy takımında forma giyen Beckham, gelecek ay Amerika'daki profesyonel futbol kariyerini sonlandırıyor.

PARİS ST GERMAİN FORMASI GİYEBİLİR

Şimdi ünlü futbolcu ve eşi, dört çocuklarıyla birlikte yeni bir 'ev' arıyor. Ünlü futbolcunun kendisine iddialı bir teklifle gelen Fransa'nın ünlü takımlarından Paris St Germain ile anlaşma yapabileceği söyleniyor. Victoria Beckham da moda imparatorluğunu Fransa'dan yönetmeye sıcak bakıyor.

İNGİLİZ GAZETESİ AMERİKA'DA KALACAK DEDİ

İngiliz Daily Mail gazetesi; Brezilya ve Çin'den de teklif alan Beckham'ın Amerika'da kalmayı sürdürebileceğini ancak eyalet değiştirip New York'a geçebileceğini de belirtiyor.

 
Top Bottom