1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

Dünya Dillerinde Kur'an-ı Kerim Mealleri 30 Dilde MP3

Konusu 'KURAN-I KERİM' forumundadır ve cihad2 tarafından 30 Haziran 2011 başlatılmıştır.

1. cihad2

cihad2 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    20
    Banka:
    0 ÇTL
    esselamun aleykum

Cennet Kılıçların Gölgesi Altındadır “Her türlü hamd, sonsuz nîmetler sâhibi olan Allahü teâlâya mahsustur. O, her türlü noksanliktan Münezzehtir.!

Bizi islamla sereflendiren Allah´a (C.C) hamd olsun. O´nun hidayeti olmasaydi, biz dogru yolu bulamazdik. O´na hamd ve sena olsun. O´nu her türlü noksan sifatlardan tenzih ederiz.

Sahadet ederim ki, Rabbim ve ma´budum Allah´tir. (C.C) Sahadet ederim ki, Hazreti Muhammed (s.a.v) Allah´in (C.C) kulu ve Rasuludur

Dosyalari indirirken mutlaka GETRIGHT veya FLASHGET gibi bir download programi kullaniniz. Aksi halde yükleme kesilirse kaldiginiz yerden devam edemezsiniz...

LINK
    [Linkleri görebilmek için ÜYE olmalısınız!..]

“Ey iman edenler! Eğer siz ALLAH’ın dinine yardım ederseniz, O da size yardım eder ve ayaklarınızı kaydırmaz.” (Muhammed Sûresi 7.Âyet)

“De ki: Ben, buna karşı sizden bir ücret değil, ancak Rabbine doğru bir yol tutmayı dileyen kimseler (olmanızı) istiyorum.” (Furkan Sûresi 57.Âyet

2. BeReNN
    Uykumvar

BeReNN Özel Üye Özel üye

Beğenileri:
    254
    Ödül Puanları:
    5.330
    Meslek:
    Muhasebe
    Yer:
    Istanbul, Turkey
    Banka: