1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

Dünya Şampiyonu Kick Boksçu IŞİD'e Katıldı

Konusu 'Genel Spor Konuları' forumundadır ve kAşİf tarafından 5 Haziran 2015 başlatılmıştır.

1. kAşİf
    Cesur

kAşİf Düşünmek lazım.. Moderatör

Beğenileri:
    6.750
    Ödül Puanları:
    9.080
    Meslek:
    kaşif
    Banka:
    2.463 ÇTL
    29 yaşındaki Arnavutluk asıllı Alman kick boksçu Valdet Gashi'nin aylardır IŞİD saflarında savaştığı ortaya çıktı.
    IŞİD'e katılan yabancı savaşçılar bir kez daha Avrupa basınının gündeminde. Aylardır kişisel Facebook sayfası üzerinden Tayland'da olduğuna dair yanıltıcı paylaşımlarda bulunan 2 defa Muay Thai Dünya Şampiyonu Arnavutluk asıllı Valdet Gashi'nin 3 arkadaşı ile beraber IŞİD'e katıldığı ortaya çıktı.
    OCAK AYINDA IŞİD'E KATILDI
    Söz konusu haberde, ailesinin Tayland'da olduğunu düşündüğü Valdet Gashi'nin Ocak 2015'te IŞİD'e katıldığı ve Suriye'de örgüt adına pek çok çatışmaya katıldığı bilgisine de yer verildi.
    "BU AMAÇ UĞRUNDA ÖLMEK İSTİYORUM"

SRF'de çalışan bir gazetecinin telefonla ulaştığı Gashi, IŞİD'in ideolojisini anladığını belirtti ve "İyi bir şey yapmak ve bu amaç uğrunda ölmek istiyorum. Bu beni mutlu ediyor." ifadelerini kullandı.
    "HİKAYENİN TAMAMINI DİNLEMEDEN BENİ YARGILAMAYIN"

90 dakikalık röportaj sırasında aylardır yalan söylediği ailesine de çağrıda bulunan Valdet Gashi, "Hikayenin tamamını dinlemeden beni yargılamayın." dedi.

Sayfayı Paylaş