1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

Dünyanın en hızlı indirme yönetcisi bundan iyisi yok!!!!(Hem türkçe hem bedava)

Konusu 'İnternet Programları' forumundadır ve MHR_56 tarafından 19 Ocak 2008 başlatılmıştır.

1. MHR_56

MHR_56 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    180
    Banka:
    0 ÇTL
    Bir innDirme yöneticisinde görmek istediğiniz her şey bu yazılımda toplandı. Üstün özellikleri, ücretsiz ve Türkçe oluşu ile diğer tüm innDirme yöneticilerini geride bırakan Orbit karşınızda... Bu yazılımı bir daha bırakamayacaksınız .

Ben de kullanıyom 5 katı hızda değil daha hızlı indirtiyor adeta Rapidshare,youtube,myspace,metacafe vb. dünyanın en tanınmıs sitelerinden sınırsız downland daha ne olsun

[Linkleri görebilmek için ÜYE olmalısınız!..]

TEŞEKURLERİ ESİRGEMEYİN..!!

2. batsh

batsh Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    20
    Banka:
    0 ÇTL
    bence bu en hızlı değil flash get var ve msneyle ne ilgisi var bunun:(

3. biz

biz Aktif

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    630
    Banka:
    0 ÇTL
    en tercih edilen Flash get

4. bozkurt43

bozkurt43 Üyecik

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    20
    Banka:
    0 ÇTL
    ben önceden internet download manager kullanıyordum fakat ücretli olduğu için süresi doldu uzun araştırmaları sonucu arkadaşın dediği gibi orbit downloadı kurdum bilgisayarıma gerçekten hem hız açısından hem kullanım kolaylığı ve ücretsiz oluşuda cabası olduğundan size tavsiyem en iyi indirici program orbittir denedim diğerlerini orbit 1 numara..

Sayfayı Paylaş