Magazin "Dur Sen, Daha Yüzüne Tüküreceğim"

Papatya

Men sebete nebete...
Süper Moderatör
Katılım
6 Ags 2012
Mesajlar
22,809
Beğeniler
6,477
Şehir
Seattle.
#1
Geçtiğimiz haftalarda Alişan ile dostluğunu bitiren Demet Akalın, sosyal paylaşım sitesi Twitter'dan isim vermeden Alişan'a yüklendi.

Önceden aralarından su sızmayan Akalın ve Alişan sanki kırk yıllık düşmanmış gibi birbirlerine laf atmaya başladı. Öyle ki iki ünlünün birbirlerine söyledikleri sözler hakaret boyutunu bile aşmaya başladı.

Akalın, sayfasına 'Yüzüne bir kere tüküreceğim dur sen, sakın karışıma çıkma yarabbi şükür dersin gerçi sen onada. Son nokta daha konmadı. Ben yüzüne tükürmedikçe' notunu düştü.

ALİŞAN "SEN ŞEYTANSIN" YAZMIŞTI

Alişan Twitter'ına "Sen şeytansın, sakın bir daha karşıma çıkma" yazmış, Akalın ise "Beyinsiz olduğum için bir sürü insanla senin yüzünden papaz oldum. Hayatımdan sessizce çık" sözleriyle karşılık vermişti.

İLK AÇIKLAMAYI ALİŞAN YAPMIŞTI

Şaşırtıcı kavga ile ilgili ilk açıklama Alişan'dan gelmişti. Bodrum dönüşü Atatürk Havalimanı'nda habercilerin sorularını yanıtlayan şarkıcı, olanlardan üçüncü bir kadını sorumlu tutmuştu. Alişan söz konusu "üçüncü kişi" hakkında çok ağır ithamlarda bulunmuştu.

Alişan "Birisi ortaya bir dedikodu attı. Demet de bana sormadan bunun üzerine yorum yaptı. Yani başka bir kahpe yüzünden oldu. Demet'le konuştum ama aramız hâlâ soğuk." demiş ve tüm ısrarlara rağmen ara Bozan kişinin kim olduğunu söylememişti.

 

Benzer konular

Top