1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

Durdurulmayan tek şey zaman..

Konusu 'Resimler' forumundadır ve EsRaRenGiz tarafından 29 Temmuz 2012 başlatılmıştır.

1. EsRaRenGiz
    Küstah

EsRaRenGiz [ÇARŞI] Özel üye

Beğenileri:
    68
    Ödül Puanları:
    830
    Yer:
    Bi Orda Bi Burda:)
    Banka:
    162 ÇTL
    Dünyada engel olunamayan, durdurulamayan tek şey ‘zaman’. Ömrümüzden, elimizden, gözümüzden, yüzümüzden akıp giden sessiz bir ilaç; acılarımızı hafifleten, hasretleri bitiren, ömrümüzü tüketen zaman…

Bence bir pilanın, buluşmanın sonraya ertelenmesi çok kötü; saniyelerin garantisi yokken !

Ben ayrılıkların en derinini acısını yaşadım, canım çok yandı. Zamanın altından bile değerli olduğunu, gün geçtikçe değer kazandığını anladım. Hiç bitmeyecek gibi geliyor fakat kum tanelerinden bile hızlı akıyor sevginin, ailenin, havanın, dostluğun, güneşin, soğuğun değerini öğreten paha biçilmeyen ‘zaman'; affet bizi!

Hep kayıplarda veya keşkelerde anlıyoruz değerini, akıp gittikten sonra özlüyoruz seni affet bizi !

Bu yazıyı okuduktan sonra sevdiklerinizi düşünün ve saçma küslüklerinizi bir kenara bırakıp onlara ulaşın, zaman kimseye acımıyor ama siz acıyın ! Acıyın ki kayıplar olduktan sonra o kötü hissi berbat pişmanlığı yaşamayın … Aynanın karşısına geçin ve yüzünüzdeki çizgilere, zamanın akıp gittiği o çizgilere bakın ve sevdiklerinizi arayın, zamanın değerini onlara fısıldayın …

Sayfayı Paylaş