1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

Durdurun dünyayı inecek var

Konusu 'Okunası Yazılar' forumundadır ve alemdar tarafından 28 Kasım 2012 başlatılmıştır.

1. alemdar
    Cesur

alemdar Öyle bir geçer zaman ki! V.I.P

Beğenileri:
    2.545
    Ödül Puanları:
    6.330
    Yer:
    ATAMIZIN ŞEHRİNDEN
    Banka:
    3.940 ÇTL
    Biletler çoktan alınmış güzergahlar belirlenmiş, kalkış saati varış saati belli... Arada molalar da var elbet, iyi değerlendirmek lazım! Öyle kafana göre ben binmek istemiyorum, bindiysen de ben inmek istiyorum demek de yok. Haa diyebilirsin belki ama nafile, biletler kesilmiş bir kere... Durdurun dünyayı inecek var... Herkes biletinde hangi yer belirlenmiş ise oraya oturmak zorunda, yerini beğensen de beğenmesen de. Bu keyifte verebilir, sıkıntıda... Bu yolculuğun güzel geçmesini sağlayacak olanda bizleriz elbet... Durdurun dünyayı inecek var... Öyle her canın istediğinde inmek isteyemezsin. Haa inen yok mu (gideceği yol bitmeden) var elbet. Ama son durağa gelmeden inenin de vay haline. Yolculuk ta iyi yol arkadaşları da olur kötüde. Belki pek seçme şansımız olmaz, ama bizler elimizden geldiğince seçmeye çalışmalıyız. Kah arıza olur, kah lastik patlar, ama bir şekilde bu yolculuk devam eder. Sen istesen de istemesen de. Bize kalan keyfini çıkarmak, çıkarmaya çalışmak... Bu yolculuğu bir birimize zehir etmenin ne faydası var? Hiç kocaman hiç... Her kes birinci sıralarda yolculuk etmek ister, bazıları arkada. Ama unutmayalım ki, her nerede hangi sırada olursan ol gideceğin yer aynı, fakat gittiğin yerdeki değerin farklı... Her kes yolculuğa çıkmadan azık hazırlar yanına, belki de hazırlayamaz. Hazırlayanlara ne mutlu... Durdurun dünyayı inecek var... Unuttuğum şeyler var alayım geleyim, azığımı hazırlıyayım. Ama çok geç, yolculuk başladı bir kere, ve gidilecek yer çok yakın... (Her kesin yaşam yolculuğunda başarılar dilerim)

2. yaren*
    Neşeli

yaren* Herşey olması gerektiği gibi ;) Özel üye

Beğenileri:
    108
    Ödül Puanları:
    4.480
    Yer:
    Kimseye ihtiyacım yok ben kendime bile fazlayım...
    Banka:
    416 ÇTL
    Çok manidar bir yazıydı tşkler abicim :))

3. -araz-
    Ayyaş

-araz- EYVALLAH... V.I.P

Beğenileri:
    368
    Ödül Puanları:
    3.980
    Banka:
    439 ÇTL
    güzel anlam dolu yazı için teşekkürler alemdar.

Sayfayı Paylaş