1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

dusunce sucu..(+13)

Konusu 'Fıkra' forumundadır ve __nUrAy__ tarafından 15 Nisan 2008 başlatılmıştır.

1. __nUrAy__

__nUrAy__ Usta

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    630
    Yer:
    Dünyanın Merkezindeyim...
    Banka:
    28 ÇTL
    Adam her gun papaganini camin onune birakir ise oyle gidermis. Papagan da aksama kadar yoldan gecenleri izler, soylediklerini dinlermis.

Bir gun gene papagan camin kenarinda dururken asagida eylem yapan gencler' Tek Yol Devrim' diye bagiriyorlarmis..Ertesi gun sagci gencler eylem yaparken Papagan ' Tek Yol Devrim' diye bagirmaya baslamis..

Sagcilar da evi taslamislar... yakip yikmislar.. Adam eve donunce cok sasirmis ve
    olanlari komsulardan ogrenmis. Papagana ayni seyi bir daha yapmamasini soylemis.

Bir sonraki gun solcular eylem yaparken papagan sagcilardan duydugu 'Milliyetci Haraket Enngelenemez' sloganini soylemeye baslamis...

Bu sefer solcular evi taslamislar..

Adam eve dondugu zaman bu sefer dayanamamis, papagani kumese atmis..

Kumeste.. Tavuklar: Ne oldu lan artiz? Butun gun oyle orda camda durup etrafa bakmayi biliyordun..

Papagan: S..tirin lan o...pular Ben sizin gibi fuhustan yatmiyorum.. Dusunce sucundan yatiyorum..

2. incikk

incikk Uzman

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    1.130
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    En GüzeL HayaLLerdeN..!
    Banka:
    1 ÇTL