1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz
Notu Gizle
Merhaba Ziyaretçi.

"BENİM DÜNYAM" konulu resim yarışması başladı. İlgili konuya BURADAN ulaşabilirsiniz.

Sizi de bu yarışmaya katılıma davet ediyoruz...

DÜŞÜnce tarzini beĞendİm

Konusu 'Komik Yazılar ve Olaylar' forumundadır ve -STORM- tarafından 20 Kasım 2010 başlatılmıştır.

1. -STORM-

-STORM- Usta

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    630
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir
    Banka:
    16 ÇTL

Sınıfta öğretmen sormuş: -Dalda üç kuş var, birini vurdum kaç tane kalır?
    Çocuk cevaplamış: -Hiç kalmaz öğretmenim.
    "Olur mu oğlum" demiş öğretmen, "2 tane kalır."
    "Olmaz öğretmenim" demiş çocuk, -"Siz birini vurunca diğerleri aptal değil ya sesten ürküp kaçarlar…"

Öğretmen şaşırmış ve -"Aferin oğlum, cevabın yanlış ama …düşünce tarzını beğendim." demiş.

Sonra çocuk, -"Öğretmenim, ben de size bir şey sormak istiyorum: -Karşıdan üç tane bayan geliyor, üçü de dondurma yiyor, ama biri yalayarak, biri ısırarak, diğeri de emerek yiyor dondurmayı. Sizce bunlardan hangisi evlidir?

-"Öğretmen kızmış ama, cevap veremedi dedirtmemek için belli etmemiş, -"Emerek yiyen evlidir" demiş.
    Çocuk, -"Olur mu öğretmenim ne alakası var, parmağında yüzük olan evlidir ama düşünce tarzınızı beğendim." demiş.