1. ÇeReZFoRuM - yeni katılımcılar ve yöneticiler...
  Kendisi dışında 5 katılımcı ve kurallara uyan üye (sürekli devam eden) kazandıranlar ADMİN veya ADMİNE yetkisiyle forum yönetim kadrosunda yer alabilir. Amaç forumda hareketlilik sağlamaktır...Duyuru 31 Mart'a kadar geçerlidir.

Düşünce ve projelerinizi sunarken dikkat etmeniz gereken noktalar

Konusu 'Kariyer' forumundadır ve Suskun tarafından 4 Ekim 2010 başlatılmıştır.

 1. Suskun

  Suskun V.I.P V.I.P

  Katılım:
  16 Mart 2009
  Mesajlar:
  22.929
  Beğenileri:
  311
  Ödül Puanları:
  6.230
  Yer:
  Türkiye
  Banka:
  26.933 ÇTL

  [​IMG]
  Düşünce ve projelerinizi sunarken dikkat etmeniz gereken noktalar
  Fikir İnsanı Olun

  Araştırma yapın


  Sizin fikrinizin neden farklı ve güçlü olduğunu en iyi şekilde anlatmak için önceden iyice düşünmelisiniz. Lafa nasıl başlayacağınızı, dinleyen insanları nasıl etkileyeceğinizi önceden hesap edin. Bu sizi toplantı odasında mutlaka bir adım öne geçirecektir.

  Yandaş toplayın

  Yapacağınız sunumdan önce sizin gibi düşünen, toplantıda sizin tarafınızı tutacağını düşündüğünüz kişilerle fikirlerinizi açıkça paylaşın. Bunu yapabilirseniz, fikrinizi söylerken toplantı odasında yalnız olmadığınızı hissedeceksiniz.

  Aceleci olmayın

  Paylaşacağınız fikir ya da proje kafanızda tüm hatlarıyla tamamen şekillenmeden başkalarıyla kesinlikle paylaşmayın. Bazı güvendiğiniz insanların fikirlerini alın, sonuçlarını düşünün ve toplantıda bunlara göre hareket edin.

  Pes etmeyin

  1920’lerde bir adam şirketine görüntülü radyo üretmeyi teklif etmiş. Ancak yetkililer saçmalamamasını öğütlemiş. O da başka bir şirkete girmiş ve televizyonun icadında başrol oynamış. Gerçek bir hikâye bu! Ders çıkarmak size kalmış.
   

Sayfayı Paylaş