1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

Duyguların......

Konusu 'Okunası Yazılar' forumundadır ve alemdar tarafından 1 Ekim 2010 başlatılmıştır.

1. alemdar
    Cesur

alemdar Öyle bir geçer zaman ki! V.I.P

Beğenileri:
    2.545
    Ödül Puanları:
    6.330
    Yer:
    ATAMIZIN ŞEHRİNDEN
    Banka:
    3.940 ÇTL
    Masalımsı bir ifade vardı bakışlarında. Hüzünlerin sanat eseri gibi duruyordu karşımda. Bir deniz gibiydik, bizi ayırdılar. Gözlerinin balkonuna hüzünler asmıştı, gözlerinde özlem vardı. Şiir kadar güzel bakıyordu. Syah beyaz fotoğraf albümü gibiydi duvarlar. Hüznü kuşattı geceyi, naftalin kokan yanlızlığın kıyısına taşıdı beni. Med cezir halindeydi sanki. Bir fırtınanın ardından kendine çekilmişti de, duygularının kendisini yönetmesine itirazı vardı besbelli. Bir sipere uzandım, kendimle savaşıyorum. Oysa bilmiyor içimden akan nehirleri. Onun için yaktığım şehirleri bilmediği gibi. Hüzünlerin sanat eseri gibi durduğunu hissettim. Yüreğimin söz dinlemediği zamanlarda onu azarlamak yerine, hep buyur ettim dertleri. Onda kimselerde bulamadığım bir şeyleri bulduğum için dir ki, unutmayı istemedim hiç. Artık her şeyin olabileceğine inanıyorum ve beni şaşırtmıyor hayat... Her şeyin yalan olduğunu kabullenmek, hayatı daha yaşanırkılıyor sanki...... Sen ve şen kalın.. EMİ.....

2. İLkİm*
    Avare

İLkİm* MaviKuş ~ Özel üye

Beğenileri:
    153
    Ödül Puanları:
    3.480
    Banka:
    136 ÇTL
    Onda kimselerde bulamadığım bir şeyleri bulduğum için dir ki, unutmayı istemedim hiç. Artık her şeyin olabileceğine inanıyorum ve beni şaşırtmıyor hayat...

yüreğinize ,kaleminize sağlık.. çok güzel yazmışsınız..

3. Safir
    No Mood

Safir Özel Üye Özel üye

Beğenileri:
    264
    Ödül Puanları:
    3.730
    Banka:
    151 ÇTL
    Yüreğinize sağlık, kaleminiz daim olsun alemdar.

Sayfayı Paylaş