1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

Düzenimiz düzensizliğimiz...

Konusu 'Tartışma' forumundadır ve Schweppes tarafından 10 Nisan 2009 başlatılmıştır.

1. Schweppes

Schweppes Forum Tutkunu

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    1.130
    Meslek:
    DedeKtif
    Yer:
    Uğrunda gemilerin karadan yürütüldüğü yerden:)
    Banka:
    55 ÇTL
    Ya nedir bu insanlar, hasta doktora gitmeleri gerekiyor ama randevu almak için günlerce gecelerce bekliyorlar,hastanenin sitesine bakıyosun 4 aydır aynı durum telefonlara cvp werilmiyor ozaman kimi hangi hastayı muayne ediyor bunlar!Neyi bekliyolar öldükten sonra morga gelmelerinimi?? AcilE gidersin insanların çektiklerini görünce kendi derdini unutuyosun yaa nedir buu nebiçim düzen ne biçim insanlık!
    Bankaya gidiyosun sıra bekliyosun saatlerce tüm işini bırakıp bekliyosun az kaldı diyosunn yok sistem kilitlendi yok mesai bitti ozmaan niye bekletiyosunuz...
    Otobüslerde minübüslerde taşıdıklarının insan olduklarının farkında bile olmamalarına nedemeli...

Nedir yani neyin karşılığı bu kimin suçu...Neyin cezasını çekiyoruz başımıza getirdiğimiz insanları tanımamızın mı...Kim bunun suçlusu kim bu düzenin(düzensizliğin) sorumlusu,insanları canı bukadrmı önemsiz bukaramı değeersiz...

2. k@LpSiz_K@fKéF

k@LpSiz_K@fKéF Forum Onuru

Beğenileri:
    35
    Ödül Puanları:
    2.880
    Yer:
    B!L€C€G!M
    Banka:
    44 ÇTL
    Bu yeni olan birşey değil
    Bu devranın böyle gitmesinin en büyük nedeni de yine insanlarımız. Kimse hakkını aramıyor.
    Gelsin de bana mesaim bitti desin haDi :D Hak ararsan var.
    Bilindiği gibi klasik bir cümleyle yazıma nokta koyuyorum :D
    Hak verilmez alınır ;)

3. starx

starx Aktif

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    630
    Banka:
    0 ÇTL
    ya aslında artık her şeyi eleştirip durmaktan tıkanma noktasına geldim ama ben mi yanlış algılıyorum nedir insanlar o işten bir maddi beklentisi yosa sadece yapmak için işini yapıyor genel olarak insnalarda bir umursamazlık zeksizlik bencillik haası hakim buna ben de dahil neden acaba bende çok merak ediyorum bu sorunun cavabını birisi versin neden böle :)

Sayfayı Paylaş