Düzenin Yaratıcı Halleri

Papatya

Men sebete nebete...
Süper Moderatör
Katılım
6 Ags 2012
Mesajlar
22,837
Beğeniler
6,493
Şehir
Seattle.
#1


Hafif, metal ve plastik sandalyeleri duvara sabitleyerek onları raf gibi kullanabilirsiniz. Şaşırtıcı ve pek kullanışlı bir alan yaratabilirsiniz.Yuvarlak sehpanın alt kısmını ahşap levhalarla bölerek kitap ve dergilerinizi dizebilirsiniz. Çok sayıda kitabın bu alana kolaylıkla sığdığını göreceksiniz.
Depolama olarak kullandığınız dolapların sıkıcı renklerde olmasına gerek yok. Duvar kağıdı ve çarpıcı tonlardaki boyalarla depolama amaçlı dolaplara renk katabilirsiniz.Kalın telleri askı formuna sokarak üzerlerine havlu asabilirsiniz. Üstelik çoklu şeritler yaptığınız taktirde “S” kancaları kullanarak çeşitli raf ve kutuları da asmanız mümkün olabilir. Bu fikir aksesuar, kozmetik ve havlu gibi banyo aksesuarları için çok ideal.Ev bütçesine katkıda bulunmak için çalışan kadınlar ya da hobi odaları için güzel bir fikir. Kullandığınız fermuar, fisto ve kurdele gibi malzemeleri kavanozlar içinde saklayabilirsiniz. Kapakları aşağı gelecek şekilde kelepçelerle sabitlediğiniz vakit aradığınız şeyleri içinden kolaylıkla alabilirsiniz.
Banyonuzda basamak kısımları genişçe olan bir merdiveni raf sistemi olarak kullanıp havlu gibi banyo tekstillerini bu alanda muhafaza edebilirsiniz. 

Papatya

Men sebete nebete...
Süper Moderatör
Katılım
6 Ags 2012
Mesajlar
22,837
Beğeniler
6,493
Şehir
Seattle.
#2


Çalışma masasındaki kartvizit, not ve kalemleri düzenlemek için pano üzerinde renkli mukavvalardan cepler oluşturabilirsiniz. Böylece masanın üzerindeki fazlalıklardan kurtulabilirsiniz.Antredeki portmantoda sıkıcı askılar yerine farklı renk ve şekillerde kulplar tercih edebilirsiniz.Mutfak ya da hobi odanızda kullandığınız kavanoz ve kutuların üzerine etiketler yapıştırabilirsiniz. Kavanoz kapakları, etiket ve sepetlerde aynı tonları tercih ederek şık bir köşe oluşturmanız kaçınılmaz. 
Top