1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

E-dergi yapmak?

Konusu 'Soru/Cevap - Öneri, İstek, Şikayet' forumundadır ve SizinSesiniz tarafından 24 Şubat 2013 başlatılmıştır.

1. SizinSesiniz
    Haylaz

SizinSesiniz ~~ Son Kez ~~ Özel üye

Beğenileri:
    216
    Ödül Puanları:
    1.480
    Meslek:
    Yazar - Gazeteci
    Yer:
    Hayaller Kentinden
    Banka:
    604 ÇTL
    Merhaba. Uzun zamandır bir proje üzerinde çalışıyorum. Nedir bu proje? Diye merak edip soranlar muhakkak olacaktır. Simge ile Erman'ın hayatını anlatan, yeri geldiğinde güldüren, yeri geldiğinde ağlatan, sizlere merak ettiren, polisye, korku, aşk, psikoloji ve dram içerikli bir roman yazıyorum. Fakat bu roman bittikten sonra öğrenci olduğum için ve maddi durumda sıkıntı olduğu için e-kitap halinde çıkartacağım fakat birde kendi kişisel adresimde e-dergi olarak sunacağım ama asıl konu şu ki buradan indirdiğim e-dergi programı sadece resimler (.jpg, .png, .gif) uzantıları ile yapılıyor. bu e-dergi yi word belgesi halinde yada pdf formatında yapamaz mıyız? Şimdiden teşekkür ettim.

Sayfayı Paylaş