E-postanız ve Cep Numaranız Değiştiğinden Facebooka Giriş Yapamıyorsanız Buraya Bakın

ZeyNoO

٠•●♥ KuŞ YüreKLi ♥●•٠
V.I.P
Katılım
5 Ags 2008
Mesajlar
61,909
Beğeniler
6,256
Takım
GALATASARAY
#1
E-postanız ve Cep Numaranız Değiştiğinden Facebooka Giriş Yapamıyorsanız Buraya Bakın

Giriş e-posta adresinizi veya cep telefonu numaranızı hatırlamıyorsanız veya bunlardan biri ya da her ikisi değiştiyse:

  1. Kullanıcı adınızı ve şifrenizi kullanarak giriş yapmayı deneyin. Hesabınıza bir kullanıcı adı eklediyseniz giriş yapmak için bunu kullanabilirsiniz. Kullanıcı adı kişiselleştirilmiş Facebook URL'nizdir (internet adresidir) ve profilinizi (zaman tünelinizi) görüntülediğinizde tarayıcınızın adres çubuğunda "facebook.com/"dan sonra görünür.

  2. Hesabınıza eklediğiniz herhangi bir e-posta adresini veya cep telefonu numarasını kullanarak giriş yapmayı deneyin. Hesabınızda onaylanmış bir cep telefonu numaranız varsa, cep telefonu numaranız ve şifrenizle giriş yapabilirsiniz. Ülke koduyla başlayın ve baştaki sıfırları ve sembolleri kaldırın.

  3. Facebook arkadaşlarınızın birinden profilinize (zaman tünelinize) bakıp hesabınızda kayıtlı e-posta adresini size göndermesini isteyin. Arkadaşınız e-posta adresinizi almak için şunları yapmalıdır:
    • Profilinize (zaman tünelinize) gidip Bilgiler'e tıklamalıdır
    • İletişim Bilgileri kısmına inmeli ve e-posta adresinizi not etmelidir
  4. Yukarıdaki önerileri denedikten sonra yine de hesabınıza giremiyorsanız, şifre yenileme sayfasında hesabınızı bulmayı deneyin.
Giriş yaptıktan sonra, Facebook hesabınıza bağlı e-posta adresini bulmak için Hesap Ayarları sayfasını ziyaret edin veya cep telefonu numaranızı güncelleyin.

Kaynak: facebook.com
 
Top