Magazin Ebru Gündeş'in Psikolojisi Bozuldu

Papatya

Men sebete nebete...
Süper Moderatör
Katılım
6 Ags 2012
Mesajlar
22,804
Beğeniler
6,470
Şehir
Seattle.
#1

Eşi yolsuzluk operasyonunda tutuklanan Ebru Gündeş'in psikolojisi bozulduğu için Metris'e gitmediği ortaya çıktı.

Yılbaşı günü sorgusu alınan Ebru Gündeş'in psikolojisi bozulduğu için 4 gündür cezaevine gitmediği öğrenildi.

4 GÜNLÜK AÇIK GÖRÜŞ VARDI, AMA!

17 Aralık operasyonu kapsamında tutuklanarak Metris Cezaevi'ne giren eşi Reza Zarrab'ı her gün görebilmek için Bakırköy Cumhuriyet Başsavcılığı'ndan özel izin alan ünlü şarkıcı Ebru Gündeş, Yılbaşı için verilen 4 günlük açık görüş için cezaevine gelmedi.

PSİKOLOJİSİ BOZULDU

Yılbaşı gecesi ifade vermek için Vatan Caddesi'nde bulunan İstanbul Emniyet Müdürlüğü'ne gidip 2 saat sorgulanan Gündeş'in bu olaydan sonra psikolojisinin bozulduğu bu nedenle ziyarete gelmediği iddia edildi.

Alıntıdır.

 
Katılım
5 Nsn 2013
Mesajlar
52
Beğeniler
25
#3
Her gün ziyaret etmek için nasıl izin veriliyor bu birinci soru? İkincisi o kadar milyar dolarlık yolsuzluk söz konusu, illa ki eşinin de bu konuda haberi olmuştur, üzümü yiyip hiç mi bağını sormadı yani? Asgari ücretle çalışan memurun psikolojisi bozulmuyor da Ebru Hanım'ınki mi bozulmuş.
 

arz-ı hal

şşşşştttttttt
Özel üye
Katılım
29 Ksm 2011
Mesajlar
11,740
Beğeniler
559
Şehir
Beşitaş'ın tam ortası
#4
birde asgari ücretle çalışıp,bu aile kızı olan,tek evladı olan o ya,buna üzülen şahıslar var,twitter da avukatları olsa bu kadar savunmaz bunları,bazen hak ediyoruz diyorum yaa,işte bu asgari ücretlinin,milyon dolarlık vurgun yapanları savunduğunu görünce beter olun diyesim geliyor.
 

Benzer konular

Top