Ebru Polat fotoğrafları ÇOK GÜZEL..

dderya

kOkOşŞ
AdminE
Katılım
29 Tem 2013
Mesajlar
15,536
Beğeniler
8,001
Şehir
izmir :)
#1
Bayılıyorum bu tatlı kıza. Yüzü, dudakları, vücudu öyle güzel ve şarkıları da o kadar atarlı-giderli ki . :P
Türkiye'nin en güzel kadını kimdir diye sorarsanız kuşkusuz Ebru Polat derim. En güzel fotoğraflarından oluşan bu konuyu açıyorumm : )

Ebru Polat'ın kendi anlatımıyla biyografisi:

Beni seven sevmeyen, yanımda olan olmayan herkese kucak dolusu sevgiler.

30 Haziran 1983 yılında izmirde doğdum, çok yaramaz hiperaktif bir çocuktum, tabi ki ailemin dediğine göre… Ilkokulda müziğe eğilimim okul korosuna girerek başladı. Hep mikrofonu kapma ve öne çıkma çabam vardı… Daha sonra bale eğitimi aldım fakat kısa bir süre sonra bırakmak zorunda kaldım.

Her zaman sanatın içinde olmaktan çok büyük keyif alıyordum, fakat zamanla tercihlerim koşullara göre değişmek zorunda kaldı ve hukuk fakültesini bitirdim, Psikoloji masterini kazandım, tam başlayacakken ne yapıyorum ben dedim, hep mutsuzdum bir şeyler sürekli beni müziğe itiyordu.

Hayatımın en önemli kararını verdim ve bir anda herşeye arkamı dönerek hayatımın aşkı olan müziğe döndüm… 2 Yıl boyunca sürekli şan dersleri aldım, ve 2007 yılında çetin ceviz isimli ilk albümümü çıkardım, fakat çok içime sinen bir albüm olmadı… Daha fazla çalışmam gerektiğini farkettim ve geceli gündüzlü çalışarak yeni maksi single olarak Çok Geç’i hazırladım. Kasım başlarında müzik marketlerindeki yerini alan çalışmamı severek, keyifle dinleyeceğinizi umut ediyorum...

 
Katılım
15 Hzr 2015
Mesajlar
85
Beğeniler
48
Şehir
Malatya
#4
Ben yıllardır hastasıyım koyu bi fanıyım bu kadın benim tek şapşal yanım açıkcası :) İnstagramda dayanamayıp videosunu paylaşmışlığım var ki ben çok şey paylaşan biri de değilimdir.
 

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Katılım
7 Hzr 2006
Mesajlar
37,464
Beğeniler
8,983
Takım
GALATASARAY
#5
Kendimi aşırı cahil histettim çünkü kadını ilk kez görüyorum. :D
 

Benzer konular

Top