1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

EE DAgıtın o zaman avrupa bırlıgını...

Konusu 'Fıkra' forumundadır ve afcn-- tarafından 17 Ağustos 2009 başlatılmıştır.

1. afcn--

afcn-- Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    170
    Meslek:
    Öğrenciyim Mutluyum !!
    Yer:
    buldun bunu ?
    Banka:
    0 ÇTL
    YIL 2050. AB Komisyonu Başkanı odasında otururken, yardımcısı içeriye heyecanla girer:

- Efendim, Türkiye tüm isteklerimizi yerine getirdi. Onları ABye alacak mıyız?

AB Başkanı:

- Yok canım, henüz olmaz. Git, duyur, tüm Türkiye ingilizce konuşacak, türkçeyi yasaklıyorum.

-Efendim onu 5 yıl önce yaptılar, hatırlamıyor musunuz?

- O zaman söyle Kıbrısı versinler

- Efendim onu da 40 yıl önce verdiler zaten

- O zaman söyle Güneydoğuya özerklik versinler.

- Aman efendim, Türkiyede Güneydoğu mu kaldı, 2020 de bağımsız devlet oldu ya orası zaten

- O zaman söyle (sözde) Ermeni soykırımını tanısınlar.

- Efendim, sadece Ermeni değil, Pontus, Yunan, Bulgar, Rus, Ukrayna, Moldova soykırımını bile tanıdılar, hatta Çanakkale savaşından dolayı İngiliz, Avustralya, Yeni Zelanda soykırımını bile tanıdılar ya. nasıl unuttunuz.

- Hımmm o zaman söyle, kokoreç yasaklansın

- Aman efendim, onu yemeyi 2008 de bıraktılar

- İsa aşkına, ya ne bileyim? kınayı yasaklayın, yakamasınlar

- ooooooo beyefendi. onu da çoktan bıraktılar.

AB başkanı düşünüp taşınır ve ;

- EEEE DAĞITIN O ZAMAN AVRUPA BİRLİĞİNİ...

Sayfayı Paylaş