1. ÇeReZFoRuM - yeni katılımcılar ve yöneticiler...
  Kendisi dışında 5 katılımcı ve kurallara uyan üye (sürekli devam eden) kazandıranlar ADMİN veya ADMİNE yetkisiyle forum yönetim kadrosunda yer alabilir. Amaç forumda hareketlilik sağlamaktır...Duyuru 31 Mart'a kadar geçerlidir.

Ege’nin İki Yakası Bodrum’da Barış ve Kardeşlik Fidanları Ekti

Konusu 'Genel Spor Konuları' forumundadır ve demirdoven tarafından 25 Nisan 2016 başlatılmıştır.

 1. demirdoven

  demirdoven Aktif

  Katılım:
  23 Ekim 2015
  Mesajlar:
  294
  Beğenileri:
  15
  Ödül Puanları:
  980
  Cinsiyet:
  Erkek
  Banka:
  3.212 ÇTL
  Göztepe Bodrum Futbol Akademisi, PAOK Kos Futbol Akademisi’nin konuk etti

  Ege’nin İki Yakası Bodrum’da Barış ve Kardeşlik Fidanları Ekti


  23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı etkinlikleri çerçevesinde Göztepe Bodrum Futbol Okulu, Yunanistan’dan PAOK Kos Futbol Akademisi’ni ağırlarken, dostluk karşılaşmaları sonrasında çocuklar parmak izleriyle barış ve kardeşlik ağacı çizdiler.


  Türkiye ile Yunanistan arasındaki dostluğun gelişmesi için, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı etkinlikleri çerçevesinde Yunanistan’dan PAOK Kos Futbol Akademisi’ni ağırlayan Göztepe Bodrum Futbol Okulu, barış dolu dünya için büyük bir köprü kurdu. Ege’nin iki yakası bir araya getiren organizasyonda iki ülke arasındaki dostluk bir kez daha yeşil sahaya yansıdı.


  İzmir’e 35 jesti


  Göztepe Bodrum Tayfa tarafından sosyal sorumluluk projesi kapsamında gerçekleştirilen organizasyona PAOK, İzmir’e jest yapmak amacıyla toplam 35 kişilik kafilesiyle katıldı. Göztepe Bodrum – PAOK Kos akademileri, 2004-2006 ve 2006-2008 yaş grupları arasında 25 dakikalık 2’şer devreden iki karşılaşma oynanırken, ardından da ülke karmaları kendi aralarında dostluk maçı oynadı.


  Birbirlerine söz verdiler


  Turnuvanın sonrasında ise iki takımın futbolcu adayları kendi elleriyle barış ağacı çizdi. İki ülke çocuklarının parmak izi ile oluşturdukları ağaç, Göztepe Bodrum ve PAOK Kos Futbol akademilerinin barış için verdikleri kardeşlik sözü anlamını taşıyor.
   

Sayfayı Paylaş