1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

Ek Ders Çizelgesi

Konusu 'Sektörel Programlar' forumundadır ve ercan3 tarafından 24 Ekim 2006 başlatılmıştır.

1. ercan3

ercan3 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    180
    Banka:
    0 ÇTL
    Ek Ders Çizelgesi
    Öğretmenler için hazırlanmış Ek Ders Çizelgesi dosyası Ayın İlk Gününü otomatik yazar. Günü, Yılı Otomatik yazar, Ayın son gününü otomatik yazar Öğretmenin ve Müdür Yetkili Öğretmenin Ek ders saatlerini otomatik yazar Ek ders saatlerini otomatik rakamla ve yazıyla yazar.

Boyut: 47 KB
    Lisans: Ücretsiz

[Linkleri görebilmek için ÜYE olmalısınız!..]

2. YoRuMSuZ
    Avare

YoRuMSuZ Biz işimize bakalım!

Beğenileri:
    7.329
    Ödül Puanları:
    11.330
    Banka:
    8.733 ÇTL
    Üreticinin sitesine baktım programın freeware olduğu yazıyor. Denemedim ancak ben de bir ekders programı düşünüyordum ücretsiz olarak dağıtmak üzere.

Eğer bu program kullanışlı ise çok işe yarayacaktır. Teşekkürler paylaşım için.

3. ercan3

ercan3 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    180
    Banka:
    0 ÇTL
    Hocam

Excel formatında bır calısmam var ıslevı de genıs..Bıtırırsem umarım bıtırecem...Paylasırım..

4. akaman

akaman Üyecik

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    20
    Banka:
    0 ÇTL

Sayfayı Paylaş