ekrandaki herşeyi video görüntüsü olarak kaydet

Durum
Konu mesaj gönderimine kapalı.
Katılım
4 Ekm 2006
Mesajlar
63
Beğeniler
1
Yaş
38
#1
Camtasia.Studio.v3.1.1

Ekranda yaptığınız hareketleri video dosyasına dönüştüren profosyenel bir yazılım.
Hazırladığınız görüntüleri kullanarak etkili sunumlar yapmanız için gereken yardımcı araçlar da deneme sürüm ile birlikte geliyor. Bunlar Macromedia Flash (.flv and .swf)
Windows Media (.wmv)
Apple QuickTime (.mov)
RealNetworks RealMedia (.rm) ve diğerleri.
Kaydettiğiniz görüntüler arasında geçiş yapmak, grafikler hazırlamak, çalışmalırınızı CD’e yazmak ve flash ile internette yayımlamak bu programla çok kolay.
 

ZeyNoO

٠•●♥ KuŞ YüreKLi ♥●•٠
V.I.P
Katılım
5 Ags 2008
Mesajlar
61,526
Beğeniler
6,240
Takım
GALATASARAY
#2
Link Düzeltilmiştir..
 

ZeyNoO

٠•●♥ KuŞ YüreKLi ♥●•٠
V.I.P
Katılım
5 Ags 2008
Mesajlar
61,526
Beğeniler
6,240
Takım
GALATASARAY
#3
Camtaisa bilgisayar ekranınızdaki görüntüyü, mouse hareketlerini video formatında kaydetmek, bir programın nasıl kullanılacağını veya bir web sitesinin tanıtımını pc ekranından olduğu gibi kaydetmek için geliştirilmiş popüler bir yazılım.

Camtasia Studio nun bazı özellikleri:
Kolay kullanım (Kayıt tuşu, stop tuşuna basılınca direk önizlemeye geçme.), Potansiyel müşteriler için demo yazılım promosyonu yapabilme, Pc ekranını saniye saniye kaydedebilme, PowerPoint sunusuna video ekleyebilme, Dahili video editörü sayesinde video görüntülerini kesme, birleştirme
Kayıt yaparken aynı zamanda mikrofon yoluyla ses kaydı da yapabilme, Dublaj, montaj, İki video arasında 78 farklı geçiş efekti yapabilme
Video sıkıştırma, copryright ****ryelleri ile videoyu kaydedebilme, Video yu .avi, .swf (flash animasyonu), .mov (Quicktime) formatlarında kaydedebilme, web için kayıt opsiyonları, Popüler video codec bileşenlerini destekleme, Camtasia ile video anlatımınızı çok kolay ve hızlı bir şekilde yapabilirsiniz.Video anlatımınızı mikrofonla yapabilir, audio track veya bir avi dosyasındaki sesi videonuza ekleyerek dublaj da yapabilirsiniz.

Camtasia video da sürükle ve bırak desteği sayesinde önceki videolarınızı sürükleyip timeline (film metrajı) kısmına atarak kolayca video montaj yapabilirsiniz.Frame ler ile oynayarak istenmeyen kısımları çıkarabilir, film metrajınıza resim (.BMP, .JPG, .GIF) ekleyebilir; slayt show, başlık ve hazırlayanlar bölümü gibi gelişmiş öğeleri kullanabilirsiniz.

Camtasia ile AVI dosyaları, Microsoft ASF, Microsoft WMV, Real Player ve Apple QuickTime veya GIF animasyon formatlarında dosyalar yaratılabilir.
 
Durum
Konu mesaj gönderimine kapalı.

Benzer konular

Top