1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

Eksik var sanki?

Konusu 'Soru/Cevap - Öneri, İstek, Şikayet' forumundadır ve imposibel tarafından 15 Aralık 2008 başlatılmıştır.

1. imposibel

imposibel Usta

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    630
    Banka:
    1 ÇTL
    Merhabalar biraz uzun bir öneri olacak benimkisi =)

[Linkleri görebilmek için ÜYE olmalısınız!..] forumunda 7 tane konu sabit. Bunu değiştirip tek bir başlık altında önemli konumdaki şiirleri yazıp , konuyu kilitleyip , bölüm mod.u olan arkadaşların denetimine bırakabilirsiniz veya hepsini indirin aşağı zaten forumun adı Şairlerden =) Forumu tam gezemedim alt alta sürekli sabit konulara bu uygulamayı getirebilirsiniz sonuçta arama butonu var?

Ayrıca hayvanları , bitkileri ve en önemlisi motorlu taşıtları tanıtabileceğimiz başlıkları göremedim ha burası börtü böcek sitesi değil derseniz anlarım ;P

Gözüme ilk takılan bunlar oldu iyi forumlar.

2. YoRuMSuZ
    Avare

YoRuMSuZ Biz işimize bakalım!

Beğenileri:
    7.327
    Ödül Puanları:
    11.330
    Banka:
    8.722 ÇTL
    Şairler bölümü zaten modlarımızın denetiminde. Muhtemelen görüşü değerlendireceklerdir.

Motorlu taşıtlar, otomaobil tanıtımı ve modifiye konusu ise uzun zamandır aklımda olmasına rağmen hayata geçiremedik. İlgilencek arkadaşlar olduktan sonra neden olmasın. Diğer bölümler de açılabilir.

3. Hazangülü

Hazangülü Forum Onuru

Beğenileri:
    117
    Ödül Puanları:
    4.480
    Banka:
    976 ÇTL

4. wien06

wien06 V.I.P V.I.P

Beğenileri:
    148
    Ödül Puanları:
    4.480
    Meslek:
    Serbest
    Yer:
    Viyana
    Banka:
    292 ÇTL
    Aslinda o konularin sabitlenmesinin amaci sabit konulari acan arkadaslarimizin sürekli yeni siirlerini eklemelerinden dolayi konulara daha cabuk ulasmalarini saglamakti.

Bu arada öneride bulundugunuz yeni bölümler icin talep olursa tabikide acilabilir. Mesala sizde serbest kürsü bölümüne bahsettiginiz konular hakkinda konu acarsaniz konularin icerigi ve durumuna bakarak yeni bir bölüm acip konulari oraya alabiliriz bu sayede yeni acilan bölümde bir nevi hazir(Konu bazinda) halde acilmis olur.

Öneri sizden geldiginden dolayi konu katkisinida sizin yapmanizi bekliyoruz;)

5. imposibel

imposibel Usta

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    630
    Banka:
    1 ÇTL
    Yağrın katkıda bulunayım o zaman =)

6. e-PaCk

e-PaCk Forum Gururu

Beğenileri:
    44
    Ödül Puanları:
    1.880
    Banka:
    331 ÇTL
    Burdan anlıyoruz ki arkası gelecek:) ben pek anlamam ama imposibel diyosa possible bir şeydir bu ;P

7. YoRuMSuZ
    Avare

Beğenileri:
    7.327
    Ödül Puanları:
    11.330
    Banka:
    8.722 ÇTL
    Bana da öyle geliyo önü açık bir cümle olmuş :D

Bu arada [Linkleri görebilmek için ÜYE olmalısınız!..]bölümü açıldı. Konular çoğaldığında kategorilere ayırırız. Ben zaten ilgilencek biri olur mu diye açmak için bahaneye baktığım bir bölümdü :)

[Linkleri görebilmek için ÜYE olmalısınız!..]

Börtü beöcek bölümünü ise hangi kategoriye açsam diye düşünüyorum :)

8. e-PaCk

e-PaCk Forum Gururu

Beğenileri:
    44
    Ödül Puanları:
    1.880
    Banka:
    331 ÇTL
    Motorla ilgili elinde sağlam kaynakları var biliyorum :)
    Esprilerimiz bile hazır ;P;P
    Börtü Böcek Hayvanat kısmını da onun önerisinden önce bir yerlere açmanızı tavsiye ediyorum. Yoksa tutturur Aşk & Duygusallık & Romantizm ♥ ♥ ♥ kısmına açalım diye ;P;P

9. YoRuMSuZ
    Avare

Beğenileri:
    7.327
    Ödül Puanları:
    11.330
    Banka:
    8.722 ÇTL
    Hımmmm tehlike çanları :D Yardımcı olun bana uygun bir bölüm bulalım veya oluşturalım. Beynim duruk bu sıralar :)

10. imposibel

imposibel Usta

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    630
    Banka:
    1 ÇTL
    Psikoloji bölümünü göremedim bu konuda hassasım itiraz istemem :D [Linkleri görebilmek için ÜYE olmalısınız!..] forumuna açtım konuları alt forum olarak eklenebilir diye düşünüyorum. Ayrıca hayvanlar alemini , [Linkleri görebilmek için ÜYE olmalısınız!..] forumuna alt forum olarak ekleyebilirsiniz hatta oraya ekleyin motorlu taşıtlarıda güncel kısımdan oraya alabilirsiniz.

Sayfayı Paylaş