Elektirik İşte :)

Çağlayağmur

👪🤗
Süper Moderatör
Takım
GALATASARAY

hiç unutmam lisedeyken bilgsayar öğretmenimiz yoktu dersi ben anlatır ben hocayla beraber not verirdim oda maaş aldığında beni görürdü :D eee ne yapsın bilgisayar bilgisi yoktu :D

Çağlayağmur

👪🤗
Süper Moderatör
Takım
GALATASARAY
:) benimde ögrenciliğimde öğretmenlik yaptığım olmuştu ama bana maaş ödeyen olmadı .

hoca ila irtibatı kurmayı bileceksin :D ben her tenefüs hocalar la beraber sigara içerdim onlar benden ben onlardan sigara alırdım :D ama bütün bunları serserilik yılları olarak anımsadığımı düşün çünkü o benle bu ben arasında askerden sonra bir dünya değişim oldu :)

Çağlayağmur

👪🤗
Süper Moderatör
Takım
GALATASARAY
ögretmen yengemdi :)

Askerlik değiştiriyor diye konuşurlar hep sende bu olmuş demekki kardeş can. güzel değişim.

ZeyNoO

٠•●♥ KuŞ YüreKLi ♥●•٠
V.I.P
Takım
GALATASARAY
hoca ila irtibatı kurmayı bileceksin :D ben her tenefüs hocalar la beraber sigara içerdim onlar benden ben onlardan sigara alırdım :D ama bütün bunları serserilik yılları olarak anımsadığımı düşün çünkü o benle bu ben arasında askerden sonra bir dünya değişim oldu :)
Senden sigara mı alırlardı... Örnek olacak yerde içme diyecek yerde.. öğretmenine pes diyorum :D

bazen öyle oluyorki kendimi tanıyamıyorum çok felaket değiştirdi askerlik beni ama 460 gün boyunca değişmedim askeriyenin kapısından çıkışında değiştim tek adımla öldüm zannettim

BeReNN

Özel Üye
Özel üye
haha ya elektrik giderdi mum ışığında çalışrdımya çünkü öyle yapın derlerdi bize:D

Oda öyle yapsaymış:P