Elektrik Balığı

Çağlayağmur

👪🤗
Süper Moderatör
Katılım
15 Arl 2010
Mesajlar
21,729
Beğeniler
5,012
Şehir
Ankara
Takım
GALATASARAY
#1


Manevi boyları mele-i alaya kadar uzanan ve şeytanı elektrik şoku ile çarpan sahabeler dünyada her yere kök salmıştır.

Bu balıklarda gövdenin üçte ikisini kaplayan ve sayıları 5000 ile 6000'i bulan organik plakalar vardır.Bunların oluşturduğu elektrik gerilimi 500volt akım değeri ise 2 amperdir.Bu sobamızı çalıştırmak için kullandığımızdan çok daha güçlü bir elektrik yüküdür.

Manevi enerji santrallerinde 124000 peygamberin ve 124 milyon evliyanın himmeti vardır ki 6666 ayetin gerilimi ile buzdan şahısları soba gibi kalplerinde aşk ve şefkat ile ısıtmışlardır. 6666 ayet ve 23 yıllık vahyin enerjisine çarpılan söndürecek kadar güçlü olmuş.

Elektrik üretme yeteneğini balıklar hem savunma hem de saldırı aracı olarak kullanırlar. Balık vücudunda ürettiği bu elektrik yükü ile düşmanlarını şok edip öldürür. Fakat aynı elektrikle yavrularını korur yönünü tayin eder.Onlar da ana santralden aldıkları enerjiyle Bedir'de Ensar (R.A.) evinde ve nurdan evlerde binlerce kelleyi astıran ve cennete ehil baş haline getirmiştir.Elektrik balıklarının özelliğidir ki kuyruğunda yer alan özel bir organda bu enerji yükünü üretir. İşte onlar da sizler de kalbinizde bulunan latife-i Rabbaniye denilen merkez ile ısıtma işlemini gerçekleştirirsiniz.Balığa kuyruktaki bölge enerji verdiği gibi yön tayini de sağlar. Onların yaşamları doping etki yaptığı gibi Sıratı Müstakim olma üzere yön tayin eder.Balıklar çevrelerinde ne olup bittiğini anlamak için sürekli olarak elektrik sinyalleri yayarlar. Çünkü bu sinyaller cisimlere çarpar ve yansıyan sinyal balık tarafından yorumlanır. Etrafı hakkında bilgi sahibi olur. Organik radar tarafından yorumlanan ortam balığın ne denli kompleks bir sistemi olduğunu ve kendisi için ne kadar gerekli olduğunu gösterir.

Onlar da 6666 volt enerji ile sürekli olarak etrafa mesaj göndermişlerdir. Ve o enerji kimilerini çarpmış kimilerine ise hayatı yorumlama yeteneğini kazandırmış. İşte şu çıkan enerjinin hayatı anlama adına ne kadar gerekli olduğunu ancak bilen anlar.
 
Top