Elektronik Sigara

Katılım
27 Ags 2013
Mesajlar
35
Beğeniler
1
#1
Elektronik sigarada son nokta, digital göstergesi bulunan, voltaj ve watt ayarı yapabileceğiniz, düşük dirençli buharlaştıcıları da çalıştırabileceğiniz, belirtiğiniz süre zarfında içinde katif olmadığında otomatik uyku moduna geçen, ısı yükselince uyarıda bulunan evic, daha bir çok özelliği ile elektronik sigara kullanıcılarına yeni teknolojik imkanlar sunuyor.


Ovale Türkiye- Elektronik Sigara Mini T

Mini-T’nin tam otomatik pili ile buharlaştırıcıyı çalıştırmak için herhangi bir düğmeye basmanız gerekmez. Hassas pil mekanizması ile her nefes çektiğinizde sensörler devreye girer ve buharlaştırıcı kendiliğinden çalışmaya başlar.

Ovale Mini-T Elektronik Sigara Kiti ile Sahip olduklarınız:

2 X Buharlaştırıcı
2 X 220mAh Pil
5 X Kartuş
1 X USB Şarj Kablosu
1 X USB Adaptör/Şarj Ünitesi
1 X Kullanıcı Kılavuzu
 
Katılım
5 Nsn 2013
Mesajlar
52
Beğeniler
25
#2
Elektronik sigarayı genelde bırakma evresindekiler kullanıyor değil mi? Ben sigara kullanmadığım için soruyorum, cidden bir keyif alınıyor mu elektronik sigaralardan?
 
Katılım
27 Ags 2013
Mesajlar
35
Beğeniler
1
#3
Elektronik sigarayı genelde bırakma evresindekiler kullanıyor değil mi? Ben sigara kullanmadığım için soruyorum, cidden bir keyif alınıyor mu elektronik sigaralardan?
Çoğunlukla sigarayı bırakmak isteyenlerin başvurduğu bir yöntem. Size sigarayı aratmayıp sigaradan oluşmuş alışkanlıklarınızı zaman içinde törpüleyerek değiştiriyor. Elektronik sigarayı bırakmış biri olarak kesinlikle şunu diyebilirim ki sigarayı bırakmak istiyorsanız elektronik sigarayı elinize aldığınızda bir daha sigara içmiyorsunuz..İlk iki gün sigara alışkanlığı veya bağımlılığı diyelim sigarayı aklınıza getiriyor ve siz o esnada elektronik sigaranızı kullanarak bu ihtiyacınızı karşılayabiliyorsunuz..elektronik sigara kullanırken sigaradan oluşmuş alışkanlıklarınızı zamanla törpüleyerek günlük yaşamdaki bir davranışa dönüüştüryorsunuz...iki hafta içnde vücunuzdaki farklılığı hissediyorsunuz koku ve tat duyunuz tekrar canlanıyor..Nefes alış verişleriniz düzene giriyor. Sigaradan oluşan sorunlar zaman içinde azaldıkça sigara ile tekrar görüşmek aklınıza bile gelmiyor.
Kısacası sigarayı aratmıyor , belli periodlarda nikotin seviyenizi de düşürerek kullandığınızda elektronik sigara ile de görüşmüyorsunuz.
 
Katılım
27 Ags 2013
Mesajlar
35
Beğeniler
1
#4
Ovale Cylo Türkiye'de !..

Ovale Türkiye buharlaştırıcı sistemlerine bir yenisini daha ekledi.
Mükemmel buhar performansı ve müthiş görsel cazibesiyle elektronik sigara dünyasında örnek alınan bir kilometre taşı olarak yerini almış olan Cylo : yapı olarak sağlam, görüntü olarak harika hatlara sahiptir.
Ünitenin alt ve üst kapakları paslanmaz çelikten yapılmıştır; iki kapağın arasında çift katlı polikarbonat materyalden üretilen ve söküp takması çok kolay olan geniş bir likit haznesi bulunmaktadır.
Cylo’nun haznesi iç ve dış olmak üzere iki silindirden oluşur– iç silindir likiti tutarken dış silindir de iç silindirin etrafına kılıf gibi geçecek şekilde tasarlanmıştır. Cylo’nun 2,7ml likit kapasitesiyle bütün gün doldurmaya gerek kalmadan elektronik sigara keyfi yapabilirsiniz. Akıntıya karşı özel tasarlanan yapısıyla likit sızdırması problemi yaşamazsınız; şeffaf tasarımıyla her an ne kadar likitinizin kaldığını da görebilirsiniz.

*Boğaza vuşuruşu iyi hissettirir.
*Yüksek buhar randımanı
*Alttan ısıtma teknolojisi ile soğuk buhar üretir
*Likit buhara dönüşürken mükemmel tat aktarımı
*Değiştirilebilir 510/910 drip tip ağızlık
*Değiştirilebilir buharlaştırıcı kafasıyla çalışır.


 
Düzenleyen yönetici:
Katılım
27 Ags 2013
Mesajlar
35
Beğeniler
1
#5
Ovale emini

GENEL
Kapasite : 90 mAh
Total Uzunluk : 93 mm
Çapı : 8 mm
Ağırlık : 10.33 gr
Kartuş Kapasitesi : 0.4 ml


Ovale emini Paket İçeriği ile Sahip Olduklarınız;

2 X Buharlaştırıcı Kafası
2 X 90mAh Pil
1 X Buharlaştırıcı Silindiri
3 X Kartuş
1 X 1090mAh Kişisel Şarj Ünitesi
3 X Silikon Kapak
1 X PCC Şarj Kablosu (USB)
1 X USB Adaptör/Şarj Ünitesi
1 X Kullanıcı Kılavuzu


Ovale emini Yaşam

Kişisel Şarj Ünitesi (PCC)

Kapasite : 1,090 mAh
Total Uzunluk : 108 mm
Kalınlık : 13 mm
Genişlik : 48 mm

Kişisel şarj ünitesi (PCC) prize bağlıyken:

emini’nin şarja ihtiyacı varsa kişisel şarj ünitesine yerleştirildikten sonra resmin sağında gördüğünüz ışık maviye dönecektir. Bu mavi ışık emini şarj olduğunda sönecektir (emini’yi kişisel şarj ünitesinin içindeki yuvasına oturttuktan sonra mavi ışık yanmıyorsa emini tamamen şarjlıdır demektir)
Solda görülen kırmızı ışık ise kişisel şarj ünitesinin kendisinin şarja ihtiyacı olduğunu belirtir. Kişisel şarj ünitesinin kendisi tam olarak şarj olduğunda bu kırmızı ışık yeşile dönecektir.

Pcc şarj nın tam dolumu 3.5 saat kadar sürmektedir ve Kullanıma bağlı olarak pcc gün boyu emini yi şarj edecek kapasiteye sahiptir.
 
Katılım
27 Ags 2013
Mesajlar
35
Beğeniler
1
#6
Ovale eGo-C

GENEL
Kapasite : 650 Mah
Total Uzunluk : 133 mm
Çapı : 14 mm
Ağırlık : 41.9 gr
Kartuş Kapasitesi : 1.2 ml


eGo-C Çiftli Takım Seti ile Sahip Olduklarınız:


3 X Buharlaştırıcı Kafası
2 X 650mAh Pil
2 X Konik Buharlaştırıcı Silindiri
5 X Kartuş
1 X USB Şarj Kablosu
1 X USB Adaptör/Şarj Ünitesi
1 X Taşıma Kılıfı
1 X Kullanıcı Kılavuzu

Ovale eGo-C Yaşam

*eGo-C 650mAh Pil
Orijinal Ovale marka 650mAh’lık şarj edilebilir pil. Dolu piller ile 6-8 saat aralıksız elektronik sigara keyfi yapabilirsiniz.

*eGo-C Geçişli Şarj Özellikli 650mAh Pil
Orijinal Ovale marka 650mAh’lık şarj edilebilir pil. Bu pilin ‘geçişli şarj’ olarak nitelendirilen özelliği sayesinde piliniz şarjdayken bile e-sigaranızı kullanabilirsiniz. Dolu piller ile 6-8 saat aralıksız e-sigara keyfi yapabilirsiniz.

*eGo-C 1000mAh Pil

Orijinal Ovale marka 1000mAh’lık şarj edilebilir pil. Dolu piller ile 10 saat aralıksız e-sigara keyfi yapabilirsiniz.

*eGo-C Kişisel Şarj Ünitesi

Bu taşınabilir kişisel şarj ünitesiyle elektronik sigaranızı her an her yerde şarj edebilirsiniz; e-sigaranızı üniteye takar takmaz şarj olmaya başlayacaktır. Orijinal Ovale marka hakiki deriden mamul bu kişisel şarj ünitesi cebinize sığacak kadar da küçüktür.
Ünitenin kendisi şarj ihtiyacı duymadan e-sigaranızı 2-3 kere şarj edebilirsiniz.
İçi geniştir - bir elektronik sigara, fazladan bir pil ve 2-3 kartuş alır.
Elektronik sigara kişisel şarj ünitesinden ayrı satılır.
eGo-T ile uyumludur.
USB şarj kablosu ile gelir.

*eGo-C Boyun Askısı

Bu boyun askısıyla eGo-C’nizi istediğiniz yere asabilirsiniz – şık ve kullanışlı!
eGo-T ile uyumludur.
 
Katılım
27 Ags 2013
Mesajlar
35
Beğeniler
1
#8
Elektronik sigara ve e-likitler nasıl kullanılmalıdır?

Sigarayı elektronik sigara ile bırakmanın bir takım püf noktaları vardır...Bunlara kısaca değinecek olursak sigarayı elektron sigara ile bırakacak olanlar için tavsiyemiz;

1. Elektronik sigara alırken rahat kullanabileceğiniz modelleri seçmenizde fayda vardır. Elektronik sigara modeliniz ile aranızdaki uyum , sigarayı bırakmanızda etkilidir.
2. Elektronik sigara'yı ne kadar doğru ve bilinçli kullanırsanız, sigara ile bağınız o kadar azalır. Elektronik sigara, sigara gibi sert ve kısa nefeslerle kullanılmaz. Elektronik sigarayı uzun ve sakin nefeslerle kullanarak daha yüksek performans sağlar, e-sigaranızın da ömrünü uzatmış olursunuz.
3. İlk kez elektronik sigara kullanacak* kişilerin Tütün (Tobacco) Aromalı likitleri tercih etmeleri tavsiye edilir.

4. Sigaradan oluşan nikotin ihtiyacınızı, günlük sigara tüketiminizdeki nikotin oranına göre seçmenizde fayda bulunmaktadır. Seçtiğiniz nikotin değeri alışık olduğunuz miktardan düşük ise daha fazla likit tüketme ihtiyacı hissedebilirsiniz. Nikotin seviyeleri 0, 9, ve 16 olarak kategorilendirilmiştir.

5. Nikotin seviyenizi belirledikten sonra kendi isteğiniz doğrultusunda, belli zaman aralıkları ile nikotin seviyenizi düşürerek bu alışkanlığınızdan kurtulabilirsiniz. Sigaraya elveda dediğiniz gibi,* elektronik sigara kullanımınıza da son verebilir ; havadan başka bir şey teneffüs etmeyebilirsiniz.


Sağlıklı Günler

OvaleTurkey
 
Katılım
27 Ags 2013
Mesajlar
35
Beğeniler
1
#9
Ovale'nin Son Teknoloji eCom Elektronik Sigara

Değiştirilebilinir buharlaştırıcı kafası C serisinin yeni versiyonu C2 ile daha uzun süreli kullanım sunduğu gibi, değişen voltaj ayarına göre uyarlanmış ilk sistemdir.

Tercihinize göre voltaj ve nefes ayarı yapma özellikleri ile kullanıcıya profesyonel bir kullanım sağlar.
 

Benzer konular

Top